Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen korban a legszebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban a legszebb a női test?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok is nekem azt szokták mondani a pasik, hogy ez a tökéletes kor egy nőnél mert már vannak nőies vonalaim de még nem vagyok túl idős.

2023. szept. 22. 00:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
28-32
2023. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
18-28.
2023. szept. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
12-60
2023. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
78%

Ez részben ízlés kérdése, tehát igazán érvekkel alátámasztani nem lehet és mindenkinek más az ideálja, de nagy általánosságban elmondható, hogy a fiatal kifejlett nőkre bukik a pasik nagyrésze. A fiatal mondjuk 20 éves körülit jelent, de vannak akik már korábban érettek, nőies vonalaik vannak.

Felmérés alapján a legtöbben a babaarcú, vagyis nem karakteres, nem jellegzetes vonású, kis orrú, gömbölyded arcot kerdvelik.


A fiatalság jellemzője a gyors és minimális hibájú regeneráció, vagyis a bőr még nagyon szép (hamvas) és rugalmas, nem látszanak (mikro)erek a szemben, a hajnak sincs még hibája, a csontok még nem csontosodtak teljesen stb.


A fiatalok arcára még kiül(het) az életigenlés, a naiv boldogság, erőteljes optimizmus és az ezzel járó energia.


Ez az ideális, vagyis alapvető, de sokan, sőt egyre többen ettől eltérnek. Hogy miért, annak társadalmi, szociológiai, biológiai sőt metafizikai okai vannak - ebbe most nem mennék bele. A lényeg, a fentiektől sokan eltérnek, de még mindig a többség ízlését jellemzi.


Vannak férfiak, akik a valamivel idősebb nőket kedvelik szexuálisan, hogy az esetleges korkülönbség miatt nem tudnának harmóniában együtt élni, az más téma.

Van akit az izgat, hogy a bőr már nem tökéletes és a cici megereszkedett picit stb.


Szubjektíve, nekem például a 20-40 éves nők tetszenek (40-es férfi vagyok), de láttam már 50 éves bombanőt, aki eszméletlen jól néz ki testileg és ami ugyancsak fontos, nagyon jól tud öltözködni.


Korunkban könnyedén elcsunyulnak a szép lányok ha nem vigyáznak az alakjukra. A sport abbahagyása, az ülőmunka, a helytelen étkezés, a káros szenvedélyek alattomosan rombolják a fiatalos szépséget: Sokáig semmi, majd egyszercsak azt veszi észre a lány vagy a párja, hogy teljesen megváltozott (negatív irányba) az illető. A folyamatokat nagyon nehéz megállítani, hiszen a kényelmes életet kell feladni a szenvedő életmódért (sport, egészségesebb táplálkozás), amit érvényesen nagyon kevesen tesznek meg.


Aki vigyáz a testére, alakjára, az alapvetően nem szenvedésként éli meg a helyesebb életmódot, de ahhoz olyan szemlélet kell, ami ma nagyon keveseknek van.


A nőiségnek és a nőiességnek nem csak az alak az attribútuma, hanem megannyi más. A mozgás, a mozdulatok is fontosak, de a hang, a hanglejtés, a viselkedés, a finomság (szubtilisség), az ápoltság is.

2023. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
16-26.
2023. szept. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

Nem írok kort, mert látom, hogy,mindenkit lepontoztok,aki őszintén kiírja hogy neki melyik az a korosztály, amikor a legszebb a női test.


GYK, én így, szeretlek!

A lepontozóbajnokokkal együtt.😉

2023. szept. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
14-26
2023. szept. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Most vagy a legjobb korban, még kb 3-4 év.
2023. szept. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
20-30 között,de nincs éles határ természetesen.
2023. szept. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
20-45
2023. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!