Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egészséges,harminchoz közeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges,harminchoz közeli nő vagyok,és évekig el tudok lenni szex nélkül, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nincsen semmi bajom,van nemi vágyam, fel tudok izgulni,és el is tudok élvezni maszturbáció során de ha évekig nem nyúl hozzám senki,az sem érdekel,és masztizni is nagyon ritkán szoktam. Az orvosi vizsgálatokon mindig minden rendben van,szervi bajom soha nem volt. Miért van ez,hogy bár van nemi vágyam, mégsem teszek ellene,hogy csillapítsam,és ennek ellenére jól érzem magam a bőrömben? Kapcsolat alatt is nagyon ritkán vagyunk együtt, ha havonta egy alkalom, még sokat is mondok. Ennek ellenére nincsen bennem semmi frusztráció.
2023. szept. 22. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira magad a libidód, mi ebben a csoda?
2023. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert majdnem aszexuális vagy.
2023. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... De az biztos hogy nem illenénk össze ha a szex úgy van nálad mint az olimpia. 4 évente.
2023. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A barátom is ilyen libidóval rendelkezik,ezért tudjuk összeegyeztetni
2023. szept. 22. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, tekintve hogy még egy adott embernél is változik időszakosan a libidó a környezeti hatások és emberek révén.
2023. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát a baràtod is asszex akkor semmi baj
2023. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is el vagyok ha szar a partner

29n

2023. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rajta, ha a párod sem szeret szexelni, pont illetek egymáshoz
2023. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!