Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket körül metéltek, azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket körül metéltek, azok hogy maszturbalnak?

Figyelt kérdés
Ha nincs ott a bőr, amit lehet hátra húzni…

2023. szept. 23. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Fityma nélkül.
2023. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó de akkor csak a penisz felületet simogatják?
2023. szept. 23. 17:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A makk felületét,ill.a szárat is lehet.
2023. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ!

Akik körül vannak metelve, le tudnátok írni, nálatok ez hogy zajlik?

2023. szept. 23. 17:30
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
A szárát? Lol... Műpin@t huzgálhatnak a f@szukon. Ha az enyémen nem lenne bűr én azt csinálnám.
2023. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Jó el vagytok tévedve, a metélés nem azt jelenti, hogy tövig lenyúzzák az összes bőrt, csak a végéből vágnak le. Ugyanúgy tudod fel le húzogatni, higgyétek el, nem rég csináltam :)
2023. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Amióta engem körülmetéltek nem maszturbáltam.

A műtét után hónapokig amúgy sem lehetett és leszoktam róla.

Energikusabbnak érzem magam azóta, úgyhogy megfogadtam hogy többet nem verem ki.

2023. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Többféleképpen lehet izgatni magad, ha körülmetélnek. Annyi bőr marad, hogy azt lehessen a makk alatt, vagy akár a makkra részlegesen ráhúzva fel-le húzogatni a hímvesszőn, ez esetben síkosító sem kell. Másik módszer hogy síkosítóval magát a makkot dörzsölöd, ez szárazon kellemetlen, de síkosítóval nagyon intenzív érzés. Aztán lehet mindenféle eszközöket is használni, vibrátortól a Fleshlightig. Szinte csak a fantáziád szab határokat.
2023. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Metélt vagyok, teljesen jól masztizok akár csak nyállal is, műtét után csak kis ideig használtam testápolót és az sokat használt is a bőrnek.


34/F

2023. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik
2023. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!