Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarok egy lány szolgája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok egy lány szolgája lenni?

Figyelt kérdés

Nyári időszakban megteremtenék neki, meg az esetlesges utódoknak mindent, de közben nem is akar velem dugni

és becsmérelné a szexuális teljesítményem. Téli időszakban pedig ellökne magától mondván fáradt, ő végzi a házimunkát. Csak nagyon hideg téli éjszakákon engedné meg hogy hozzábújjak, vagy töcsköljünk. Minden más esetben csak rajta múlik, hogy tehetek a kedvére.



2023. szept. 23. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert csicska vagy
2023. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarsz te az lenni, csak ezt is bevállalod ha kell, hogy nőhöz juss.
2023. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor már sokadjára nem kapok egyértelmű választ a kérdésemre, gondoltam kiírom ide. Nem merik kimondani, hogy nem vagyok elég jó. Én nem fogok ebben a képtelen versengésben "kellő" mellszélességgel részt venni. Mondja meg, hogy egy maradi fasz vagyok. Ne húzza el az agyamat.
2023. szept. 23. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen a kérdésed. Mi van a nyárral meg a téllel? Ki végzi a házimunkát? Milyen utódok? Mi bajod van?
2023. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Eközben meg máshol idegbeteg nőcik kiabálják, hogy milyen patriarchátus van..
2023. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4#

Ne ezen akadj fenn, hanem mondja a szemembe, hogy nem vagyok elég jó. Nekem ne mismásoljon. Mondja meg, hogy a fa*zom nem illeszkedik hozzá, vagy nem tudom a töcskölésen kívüli igényeit kiszolgálni.

2023. szept. 23. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, szub vagy, de nézve ezt a sok zagyvaságot, te szimplán hülye vagy
2023. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7#

Nem tudom mi van, csak próbalom rejteni a cinizmusom. Nem fogok beleállni ebbe a képtelen versenybe. Nem véletlen vannak fogyóban az úgynevezett fejlett társadalmak.

2023. szept. 24. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán nem értjük, hogy mi bajod van, mert össze-vissza írsz. Próbáld meg összeszedni a gondolataidat, mert ez így csak egy merő csapongás.
2023. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!