Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élmény, érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élmény, érzés volt nektek legelőször szexelni ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
13 éves voltam már nem emléxem rá.
2023. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon rossz.Nem erre számítottam.
2023. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
17 voltam, nem volt extra az első. Jobbat vártam. 24f
2023. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Majdnem 19 voltam

Nemierőszak

Szerinted milyen élmény vót

2023. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Vigyorogtam mint a vadalma, hogy húúúúúú na most végre férfi lettem. A lucskos, selymes p.nci érzése (még gumiban is) bőven-bőven felülmúlta a várakozásaimat :)
2023. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Osztálytársak voltunk a lánnyal, ő is szűz volt még, meg én is.

Nem voltunk szerelmesek egymásba csak jó barátságban voltunk.

Egyszer szóba került hogy mi lenne, ha kölcsönösen segítenénk egymáson. ;)

Megdumáltuk hogy nála csináljuk, meg mikor nincsenek otthon az ősei sem, meg a tesója sem. Vittem gumit és megtörtént a dolog.

Mikor levetkőztünk egymás előtt, nagyon felizgultam tőle, nem is hittem hogy ilyen jó bőr az a lány! Sokkal erotikusabb volt az egész action, mint amire számítottam. Kivéve, hogy több időt bénáztam a koton felhúzásával, mint amennyit a farkam a puncijában volt. :)))

Amúgy nagyon jó érzés volt benne lenni, csak ahogy elkezdtem jobban mozogni, kb. 1-2perc alatt eldurrantam. A gumi lehúzása után leszopogatta a kukimat, mondta hogy fincsi, nekem meg dagadt a májam, hogy nővel voltam, meg hogy "nagyfiú" lettem. Mondhatni rohadtul boldog voltam és büszke. 1-2 hónapig még szexeltünk így párszor, de aztán ő beleesett egy idősebb srácba, később nekem is lett barátnőm.

A barátságunk megmaradt utána is évekig, ha pedig úgy hozta az élet, hogy épp szinglik voltunk mindketten, szívesen kielégítettük egymást testileg és sok tapasztalatot is cseréltünk ilyenkor. ;)

2023. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szr... egy önző farok volt a pasi, és piszkosul fájt.
2023. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!