Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mièrt nem segìtenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt nem segìtenek a fèrfiaknak a g pont megtalàlàsàban?

Figyelt kérdés

A fèrfiak nagyon gyakran kommunikàljàk, hogy hogyan a legjobb nekik.


A nők mièrt nem?


Amikor egy fèrfi ujjaz egy nőt ès szeretnè megtalàlni a nő g pontjàt akkor a nő mièrt nem mondja, hogy kicsit feljebb, jobbra, most jò, csinàld ne hagyd abba , azaz..megtalàltad!!!


Van pàr nő aki ilyen, de nem ez a jellemző. A fèrfiak segìtik, bìztatjàk a nőket.

A nők mièrt nem teszik ugyan ezt, hiszen ez az ő èrdekūk is lenne.



2023. szept. 26. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó kérdés.
2023. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Miért akarnád megtalálni? Bedugod, neked legyen jó, a nőt nem kell figyelembe venni!
2023. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Nekem ehhez sosem kellett segítség 🤷‍♂️😜


34/F

2023. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a tapasztalatom, hogy aki magától nem érez rá, annak hiába mutatom, vagy mondom hol és hogyan jó, akkor se lesz olyan élvezetes, mert egyszerűen "nem áll neki úgy kézre" ahogy nekem jó lenne. És igaz ez minden másra is a szexben. Egyszerűen nem illünk össze. Van ilyen.
2023. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem volt olyan aki mondta vegig mit és hogyan, hány ujjamat tegyem be és spriccelve élvezett.


Volt olyan aki ugyan nem mondta, de folyamatosan adott visszajelzéseket így könnyű volt a csúcsra juttatni.


Volt olyan aki csak feküdt néha egy kicsit remeget, de ha másnap estig csináltam volna se ment volna el mert ő maga sem tudta, hogy mi a jó neki akkor én honnan tudjatnám?

2023. szept. 26. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek veled kérdező.

A nők sokszor panaszkodnak az orgazmus hiánya miatt, de keveset tesznek ellene.

2023. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha volt, aki mondta, és spriccelve élvezett, akkor ott miért nem jegyezted meg a technikát?


Akinek megy, annak ezzel a technikával megy!


Szóval....


Nem értelek...


Nekem mindig összejön, 10-ből 9 nővel és sose mondta meg senki, hogy mit hogy csináljak!

2023. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, talán mert nem minden nő szereti ugyan azt és tud elélvezni ugyan attól.


Ismerek olyan nőt is aki eleinte el tudott mennyi a nyalástól, de később nem mert unalmas lett neki, hogy mindig ugyan úgy lett neki csinálva..

2023. szept. 26. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Az ujjazást nem minden nő szereti, mert nem élvezetes, hanem kellemetlen,akkor is ha a férfi keze ápolt.
2023. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!