Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal régebben volt 3 as....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal régebben volt 3 as. 2p és Ő. Szült,abbamaradt. Amikor mondtam Neki nemet nem mondott. De szűz pasira beindult. Persze ez szex közben. 28 ak vagyunk. Van valakinél még ilyen?

Figyelt kérdés

#Cuckold,
2023. szept. 26. 18:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ja pasi ír ki kérdést idióta. Oké de mit nem lehet érteni? Bezzeg ha csaj ìrta volna már a farkatokat küldenétek privátban. Mit nem értetek. Volt 3 as. Abbamaradt most felvetődött? Mit nem akartok érteni.???
2023. szept. 26. 21:22
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
Ti merre laktok?
2023. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
es kit erdekel hogy mi vetodik fel nalatok? csinaljatok akkor amit akartok, de ne farassz mar
2023. szept. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Odaadod magad a szűz pasinak?
2023. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Rájöttem.

Ha jól használnád az írásjeleket, meg figyelnél arra, hogy a mondataidnak legyen állítmánya, lehetne érteni, hogy mit akarsz.

2023. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező.. Czeglédy Csaba után szabadon: jó kreténnek lenni?
2023. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26: ő láthatóan élvezi, mivel nem is tud róla.
2023. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem, hogy még mindig nem értem!


A hashtag az cuckold.


A kérdésben ez van: "Párommal régebben volt 3 as. 2p és Ő."


Az 5-ös válaszban pedig: "Igen 2en egy csajt. 3asban voltunk."


Na most akkor a kérdező azt nézte, ahogy a párját a) egy vagy b) két férfi boldogítja, vagy c) nem nézte, hanem ő is beszállt? És ha beszállt, harmadiknak szállt be vagy negyediknek?


Aki érti, írja meg.


A kérdezőt nem merem kérdezni, mert nem fog tudni válaszolni. :(

2023. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!