Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebbe nem gondolnak bele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe nem gondolnak bele a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha esetleg megkérdezi valaki a párját, hogy eddig mekkora méretű férfiak voltak az életében, nincs utána furcsa érzésük, hogy egy MÁSIK farok is járt már ott?😄 engem már ez a puszta tény zavarna. Persze, mindenkinek van előélete, de sem azt nem akarnám tudni, hogy az enyém eddig a legnagyobb, persze, azt pláne nem, hogy a legkisebb.😄

2023. szept. 26. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez azokat zavarja, akik az első kapcsolatukban vannak, és még éretlenek.
2023. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem valahol minden férfit zavar ösztöni szinten, ami egyfajta birtoklási vágyból adódhat, ami teljesen természetes, de a mai világban már szinte lehetetlen szűz lányt találni aki korban is elég érett (kivéve valami vallásos közösségben) így be kell érnünk a kevés partnerű múlttal rendelkező nőkkel (amiről persze hazudhatnak is)
2023. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ahogyan írtam, mindenkinek van előélete. Csak mivel heteró vagyok, nem szívesen gondolok bele, hogy más férfi nemi szerve is járt már ott előttem.
2023. szept. 26. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érthető
2023. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit nem akarunk hallani, arról nem kell kérdezősködni se. Elég gáz amikor valaki kellemetlen dolgokról kíváncsiskodik, a másik többé kevésbé őszinte választ ad neki, az pedig megsértődik. Bár férfiaknál mintha kevésbé tapasztalnám ezt a fajta önsorsrontást, de biztos akad ilyen is.
2023. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: te voltál már más nővel? Ha igen, akkor esetleg az anált próbáltad vele?

Most gondolj bele, hogy a kedvesed azzal a farokkal játszik és azt engedi magába, ami már megfordult ilyen helyen. Szerinted mit szólna?

(Ha normális, akkor azt, hogy van szappan meg víz és ma már alapvető a higiánia -szóval valószínűleg nem azon agyal, hogy hol jártál előtte, hanem azon, hogy tiszta vagy-e éppen, amikor veled van).

2023. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6: nem rossz az érvelésed, van benne valami, jogos, viszont a nőknél kimutatták már hogy minél több szexpartnere volt élete során, annál kevésbé tud ragaszkodni utána egy férfihoz és a testében minden volt szexpartnerének a dns-e megtalálható élete végéig (legalábbis aki bele is élvezett az biztosan), tehát nem csak higiéniai problémák merülhetnek fel hanem hormonális és bizalmi kérdések is.
2023. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hú, nem. Életemben négy nővel voltam, de az anál soha nem vonzott. Ugyanakkor persze, értem, mire gondolsz.
2023. szept. 26. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:
2023. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7. " a testében minden volt szexpartnerének a dns-e megtalálható élete végéig" Tudom, nem te találtad ki, de áprilisi tréfának is baromság! Nincs DNS tarsolya egyetlen nönek sem.
2023. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!