Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan házas nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan házas nők akik szeretik a férjüket mégis van igényük szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik amúgy jól megvannak csak a szex vagy egyéb okok miatt vágynak rá, hogy legyen egy szeretőjük vagy már esetleg van is.

2023. szept. 27. 15:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
ez egy nyilvános oldal :D szokj hozzá.. am nem én kezdtem. én egy értelmeset kérdeztem. köszi. am Apámon kivül senki se mondja meg én mit csináljak.. ez meg a másik :)
2023. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen emberek fognak legfeljebb cigó szeretőt tartani. nagyon is fontos tisztázni hogy kivel mit csinálsz.. hogyan taliztok. én valahogy nem hiszem el hogy csak felmegy hozzád és rádfekszik.. nyilván vannak részletek. meg kis dolgok még ezen kívül.
2023. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Apádon kívül? Hány éves vagy ne haragudj?
2023. szept. 27. 20:29
 14/32 anonim ***** válasza:
most te nem csak egyet kérdezel többet is? ez új
2023. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Kérdésre kérdéssel?
2023. szept. 27. 20:56
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
btw tönkrebaxtad a saját kérdésed :) 200 iq
2023. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
8as én is hasonlóban vagyok, csak nálunk nincs olyan hogy nyilvánosan mutatkozunk.Mert az lebukás veszélyes😊A kérdezőnek énis tartok szeretőt bár ez eléggé hatalmi szöveg,mert neki van rajtam kívül másik is.De azt akarja hogy én csak vele dugjak🤷‍♀️🙄 46 N
2023. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt van és lesz is kisebb-nagyobb szünetekkel.
2023. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18 as de szereted a ferjedet, akkor mi a gond amiert szeretőd van?
2023. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Pasiként én is hasonló cipőben járok. Ráadásul a párom egy ideje mondogatja, hogy keressek valakit, de csak bizonyos feltételekkel. Kérdés, hol lehet egy ilyen kapcsolatra megbízható, minimum átlagos külsejű és normális gondolkodású Nőt találni? Remélem, hogy nem költői a kérdésem...:-)
2023. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!