Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a férfiakat felszínes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiakat felszínes ösztönlényezik, amikor a nőknek sokkal többet számít a testi adottság?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt maguk a nők beszélnek arról, hogy milyen fontos a pénisz méret. Ez csak 1 példa, de lehetne hozni bőven. És itt még nem is volt a másik etalon, a magasság.



2023. szept. 27. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
nem számít többet. ha ilyen 13-18 között van, akkor kb az utolsó szempont lesz, hogy összejön e veled egy lány vagy nem. és igen persze jó beszélni meg viccelődni vele, úgy mint ti a mellmérettel, de amikor odajutsz hogy elkezdesz ismerkedni, senki nem fog érdekelni hogy hu neked most 14 cm vagy 16 cm....
2023. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A farokméretes dolgot nem kommentálnám. Csak az ösztönlényezésre reagálnék. Azért, mert ma ez egy propaganda, ami szerintem lassan kezd repedezni, mert nagyon túltolták és azoknak is kezd elegük lenni belőle, akik egyébként nem sérültek. De az elmúlt 20 év terméke ez hogy a nők mindenben jobbak, nekik minden szar, okosabbak, érzelmesebbek, felnőttebbek és erősebbek is, a férfiak meg tehetetlenek, bénák, egocentrikusak, buták és nárcisztikusak, de indokolatlanul mindenben nekik jobb. Remélhetőleg nemsokára már csak egy szektaként fogunk emlékezni erre a Barbie vs. Ken ideológiára, mert ezt az erősen hamisított passzív-agresszív világképet sokáig nem lehet fenntartani.
2023. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Néhány nőnek nagyon fontos, a legtöbbnek egy határon belül egyáltalán nem. Ez a határ talán 12-18 centi közt lehet. Alatta már nehéz használni, felette meg nagyon figyelni kell hogy ne fájdalmat okozz.
2023. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Számít persze de nem.olyan mértékében ahogy ti pasik gondoljátok bolhából elefántot csináltok
2023. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Azért nagyon nem mindegy, hogy 12 vagy 18. Már csak a pózok miatt sem, de érzésre sem. És itt már van annyi különbség, hogy döntő legyen. Egy 16-18 között még azt mondom, hogy bolha. De az előbbi elefánt.

Ösztönlény vagyok azért, mert szeretem, ha rendesen kitölt? Akkor az vagyok.


Amúgy én is megbeszélem a méretet a barátnőimmel. És kivétel nélkül mindenki a nagyot szereti jobban. Ez van.

2023. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1

1: 13cm és 18cm ég és föld. Ez olyan, mint a mellszex A vagy D kosárral.

2: a mellel nincs úgy viccelés, mint a pénisszel.


#2

Arról is érdekelne a véleményed, de köszi. Nagyon jó komment!


#3

Szintén az #1-nek írt válasz.

2023. szept. 27. 19:40
 7/10 A kérdező kommentje:

#4

Ezzel nyugtasd a rengeteg férfit, akit elutasítanak, megcsalnak, megaláznak miatta.

2023. szept. 27. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt próbáld megérteni, hogy az, hogy anonim kommentelők mit írnak egy kérdés alá, nem reprezentatív arra nézvést, hogy a férfiak vagy a nők az "öszlönlényebbek".


Meg amúgy értelmetlenek az ilyen férfi-női szembeállítások, amik próbálják kitalálni, hogy kik az ilyenek meg az olyanok. Vannak tipizálható tulajdonságok a nemekre lebontva, de egyéni szinten akkorák az eltérések, hogy csak azt hiszi, hogy van értelme ebből következtetéseket levonni, aki nem beszélt még elég nővel vagy férfival.


Mindenkinél számít a "külső" meg a "belső" is, és hatalmasak az eltérések, hogy kinél mennyire. Hogy a fiúknál 60-40 és a lányoknál 40-60, vagy fordítva, azt kutatásmódszertani okokból nagyon nehéz kitalálni, de gyakorlati tétje amúgy sincs a kérdésnek. Persze aki meg akarja ideologizálni, hogy a nők mind szívtelen szukkubuszok, az szívesen rágódik rajta.

2023. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"2: a mellel nincs úgy viccelés, mint a pénisszel."

Nem tudom ebben mi olyan nehéz. Sajnos vagy nem sajnos nektek férfiaknak van egy kiálló testrészetek különböző méretekben amit bedugtok a nőbe és ezzel örömet okoztok,nyilván számít valamennyire a méret.


A mellet nem használod dugásra, ez csak plusz esztétikai élményt nyújt.


A magasság téma.

Pont annyi nő szeretné ha magasabb lenne a párja mint amennyi férfi, hogy alacsonyabb legyen a barátnője.


Megfejtettem neked, szívesen.


33/N

2023. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mellmérettel való összehasonlítást soha ne értettem.

Addig szerintem nincs baj, amíg a nő nem alázza meg semmilyen formában a pasit (természetesen fordítva sem)olyan dolog miatt, amiről nem tehet.

Csak sajnos ez sokszor nem teljesül, mert az is megalázás, hogy a barátnőivel kibeszéli.

2023. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!