Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire jó lehetek az orálban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jó lehetek az orálban ? Vagy a pasi volt kezdő ?

Figyelt kérdés

Egy este megismerkedés után jó volt a kémia köztem és közte , hazavitt és a kocsijában megàlltunk így belekezdtem (volna) hogy adok neki egy franciát, volt kedvem is hozzá , meg tetszett is a srác, elkezdtem és kábé 30 másodperc után elélvezett.

Lehet hogy nem volt még nővel ?



2023. szept. 28. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tapasztalatlan (vagy nem volt nővel, vagy csak kevéssel). Vagy a másik verzió, hogy úgy bejössz neki, hogy nem bírta tovább, hogy kényezteted.
2023. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

első este megismerkedés után? huh

hát mázlista volt a srác.

szerintem olyan jól csináltad.. forró volt a hangulat. Az autós orál is nagyon izgató..

meg lehet rég volt része ilyenben hogy egy csinos lány kényezteti.

2023. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Sanszosabb, hogy a pasi volt korai magömléses, de egy alkalomból még ne vonj le következtetést. Ha majd a 2., 3. alkalommal is eldurran pillanatok alatt akkor látni fogod mi a pálya.
2023. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es 1 alkalom után ezt így megmondani.. én is volt hogy elsültem 1 perc után.. olyan is volt hogy 40 percig keményen dugtam egy csajt hátulról..
2023. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Kezdő, ha nem kért újabb kört.
2023. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden állhat a háttérben, én tuti meglepődtem volna ha csak ennyit kellett volna csinálnom, hogy elmenjen 🤣 de talán még egy próbát megér
2023. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg

Vagy nem volt Vagy nagyon régen volt

Annyit A be hidd magadat profinak


N

2023. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Mást még nem szoptál? Azokkal hasonlítsd össze. Ha mindenki elélvezett 30 mp alatt akkor egy istennő vagy, ha mást meg 1 óráig kellett szopnod, akkor csak egy kis hülyegyerek volt.
2023. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

a nőket ez ilyenkor mennyire zavarja engem ez érdekelne inkább.

ez meg hogy itt más pasik alázzák a hulye magömléses dologgal a társukat.. ezt mindig undorítónak tartottam. engedjétek már el a sztorit -.-

nem biztos hogy az volt

2023. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

"adok neki egy franciát"


Tessék?

2023. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!