Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mi alapján választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mi alapján választ magának férfit szexkapcsolatra? Mikor alakul ki az náluk, ha ismerik egymást, hogy akarjon a férfivel szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Férfiak és nők is válaszolhatnak. :)

Nyilván gondolom, hogy vannak a külsőségek, mint a tipikus "hű de jól néz ki", de ha a második kérdésemet olvassátok, akkor nyilván az már egy másik dolog. Ugyanis az első pillanatban még nem, de tegyük fel, ahogy megismeri a nő a férfit akkor mi alapján akar vele szexkapcsolatot?


(Bocsi ha összeszedetlenül írtam le a kérdést.)



#férfi #nő #tulajdonság #szexkapcsolat #szexkapcsolat kialakulása
2023. szept. 29. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem általában ha van fizikai vonzódás, de elközeleződést nem akar, és tudja, hogy a pasi sem fog többet akarni. Nekem csak férjezett nőkkel volt ilyen kapcsolatom, de előtte mindig meggyőződtek róla, ha megtesszük, akkor nem fogok kötődni hozzájuk, mert ugye nekik nem az kell. Én meg mindig sikeresen tudattam velük, hogy nem akarok se járni, se randizni, csak kiüríteni a golyóim.

Amúgy ezek a nők kb mindig munkahelyen palizzák be a fiatal gyakornokokat/kollégákat.

2023. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha a nő nem akar elköteleződni, mert mondjuk nemrég szakított, sokat csalódott, vagy netán van kapcsolata, de elhagyni nem akarja. Előbbiek teljesen jogosak, és amúgy életszerűek, mert attól még a testiségre szükség van, az utóbbi viszont gerinctelenség, bár szerintem nem ritka.

Szóval ha nagyon bejön neki a pasi, de komolyan nem akar.

2023. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nálam úgy alakult ki hogy eleinte írtunk egymásnak és volt amiben hasonlóan gondolkodtunk.

2.könnyen ment a beszélgetés is utána a személyes talalkozó is pozitív volt.3.megvolt a kémia mert nekem is bejött a stílusa. Az ágyban meg egyenesen csodás,eddigi életem szexuális élményének legjobbja,teljes testi-lelki kielegülés 😊😃

Azt is szoktam modnani testi-lelki jóbarát😊

2023. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a nők máshogy választanak, ha csak szexre kell valaki és máshogy, ha komoly kapcsolatra.

Ha csak szexre kell, akkor felfelé választanak, megpróbálnak minél jobb fickót, mert MEGTEHETIK. Ha párkapcsolat kell, akkor akkor sokkal inkább készek a külsőségekből lejjebb adni egy előnyösebb belső tulajdonságokért.


Míg a férfiak szerintem pont fordítva működnek. Egy laza szexre kb. bárki jó, akit még fel se vállalnának, de párkapcsolatra igyekeznek jobb nőt találni, mert ha ugye már csak egy nőt nézhetek/dughatok, akkor az már üssön meg egy szintet.


De ugye, mindkét oldalon azért ezt befolyásolhatják a belső tulajdonságok is.

2023. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es ez eléggé szubjektív.Nem vagyok egy top modell inkább átlagos de csinos, dekoratív nőnek tartom magam.Ismerem a szeretőm nőjét..hát hmm Velem max szexkapcsolata van , nem vállal fel,és olykor hallgatom a problémáit is.A nőbe meg szerelmes,elviseli a hisztjét és külsőre sem vmi nagy szám😮‍💨🙄
2023. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 ös, akkor minek vagy vele??ha csinos vagy nem kell a fa@ságokat elviselned, simán találhatsz olyat aki veled foglalkozik.
2023. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remek kérdés, csak azért vagyok vele heti kb 1x látom mert jó vele a szex és a fizikai vonzalom is megvan
2023. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!