Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életetek legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legjobb szexuális élménye ahhoz az emberhez kapcsolódik akivel általában a legjobb a szex, vagy valamiért hiába vele a legjobb (vagy volt) a legszuperebb alkalom mégis mással volt? Miért volt az jobb, ha volt ilyen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen,de hozzátenném,hogy a férjemről van szó. Nem véletlen mentem hozzá,minden téren passzolunk így testileg és lelkileg is olyan összhang van,hogy számomra ennek köszönhető,hogy vele a legjobb. A többiekre visszagondolok utólag.. van ami "csak dugás" volt.

Nyilván a férjemmel is vannak gyors menetek,de az már megint más ennyi idő után.

2023. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőmhöz kapcsolódik, testi- lelki kielégülés vele minden találkozás😃 és igen,nekem vele a legjobb a szex😁
2023. okt. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Nekem azzal a lánnyal volt a legjobb, akibe szerelmes vagyok.


Màr ex, de vele volt a legjobb, pedig elég problémás volt maga a szex része, de mikor éppen működött, maga volt a csoda.


Előtte se, és utána se volt ilyen senkivel!


34/F

2023. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A feleségemmel a legjobb a szex, mert nagyon egymásra tudunk hangolódni.

Viszont életem legjobb dugása egy kaland volt. Ott annyira éreztem, hogy kíván a nő -aki mellesleg vagy hatszor élvezett el közben-, hogy utána évekig arra gondoltam, ha valakivel ágyba bújtam.

2023. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyáltalán nem. Az egyik legjobb egy olyan csajjal volt, akivel a suliban utáltuk egymást (osztálytársak voltunk), majd az egyetemen már kedveltük egymást, és addig jártunk össze tanulni, hogy hát szexkapcsolat lett belőle (volt pasija amúgy, csak ugyyea távolság). Nos ez a csaj egy igazi dög, a suliban még ezért utáltam, de a szex brutál volt vele. Hihetetlenül szenvedélyes volt, szinte rendesen ledominált, de ami a legjobb volt, hogy engedte ő is, hogy én ledomináljam (pl kutyapózban, stb). 2-3szor elélveztem vele mindig, pedig alapvetően egymenetes vagyok. 8-9 év eltelt azóta, de néha most is rá gondolok, mikor kiverem, vagy a barátnőmmel vagyok. Mint személyiség, utáltuk egymást :D

Volt egy másik esetem is, az egyszeri kaland, én 23 éves, ő 36 volt akkor. Baráti társaságból egy nő, aki már 30 felett volt, de a huszonévesekkel szeretett bandázni, így kerültem az ágyába. Annyit mondok, hogy 4 menetet bírtam vele, abszolút rekord. És ilyen 5 órán keresztül folyamatos petting, közben szex is, ilyen sem volt soha mással. Sajnos utána vette a többieket, én nem kerültem sorba többet, kicsit féltem is tőle :)

2023. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 csak nem egy ismerős🤔😂 sok az egyezőség..Ezt azért annyira nem jó élmény olvasni ha te az vagy akire gondolok...

Különösen az utolsó mondat esik szarul,mert szex után azt mondtad hogy velem miért működik ilyen jól, akivel meg kellene azzal nem..? És ez ellentmond a fentieknek! Írj privátot hogy kiderüljön!

2023. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem érkezett privát a 3mastól, 6 vagyok/ voltam.Hallgatni kell a megérzesekre🥺
2023. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!