Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van furcsa 'dolog'...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van furcsa 'dolog' ami izgat titeket?

Figyelt kérdés

Akár szexben olyan érintés, pont. Bármi. Párom felizgul attól ha véletlenűl pont akkor fújom ki a levegőt mikor épp levegőt vesz és az én levegőmet szívja be. Persze kifiguráztuk és azóta sokszor szándékosan csináljuk hogy húzzuk egymást.

Hallottam már több ilyen apró dologról női szempontból. Viszont férfiaktól még sosem hallottam



2023. okt. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos ruhadarabok nagyon izgatók nekem. Pl. a teljesen hát nélküli, derékig nyitott ruhák.
2023. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Tele vagyunk ilyenekkel, legalábbis én.
2023. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon izgató tud lenni ha haspóló vagy top van a nőn, főleg, ha már 25-30 körül van és jól áll neki.
2023. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a sokak által csak gyúnyszókent használt tevepata jön be nagyon. Szerintem igazán csinos és nőies tud lenni, és szerintem még izgató is. :)
2023. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ruha+mezítlábasság egy nő esetében nálam nagyon tetszik.
2023. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ruha akkor futónadrágok, főleg a fényes fajta. Amúgy meg engem nagyon izgat amikor hátolról csináljuk és belehajolok a nyakába és mély levegőt veszek, majd óvatosan harapdálom. Valami miatt ilyenkor mégjobban beindulok
2023. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Igen, a BDSM és a gangbang, bár a XXI. században ez már nem is annyira fura 😂
2023. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Van egy pár ilyen, egyáltalán nem szokásos, de szexi dolog.
2023. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!