Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre több a cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a cuckold?

Figyelt kérdés
Sok a cuckold a való életben is
2023. okt. 3. 11:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Cuckoldok
2023. okt. 3. 11:23
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Igen meg a cukkoló is
2023. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%
Attól, mert 1-2 hülye ennyire vergődik itt, attól nem lesznek többen, csak inkább annyira kanos(ak), hogy nincs csaja/csajuk, hogy itt fantáziálnak, meg rinyálnak.
2023. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ugyanaz a 2-3 ember írja ki a kérdéseket. A valóságban nem lehet ennyire elterjedt, mint amennyi kérdés itt kiírásra kerül a témában.
2023. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

#3


Ezt nagyon adom.


Nem több csak pár hülye irja ki ide napi szinten 10 szer kb ugyan azt mert erre verik ki.. (lehet utálni és hülyének tartani, de elég megnézni hogy van akinek több száz pontja van kérdésből.. na most ez annyit jelent, hogy naponta 3-4 kérdése van.. innan már nem nehéz összerakni, hogy valószínűleg a napi 10 ugyanolyan fétises kérdés nem 10 embertől, hanem max kettőtől származik.)

2023. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%

Én régebb óta benne vagyok ebben és régen is volt ilyen.

Annyi, hogy kevésbé jött veled szemben, másrészt a nők is prűdebbek voltak.

Most szerintem kb minden második nő vevő rá. Régen jó, ha 10-ből 1 benne volt.


Viszont az is igaz, hogy ezen az oldalon kb ugyan az a 3 idióta veri magát. Akár mikor válaszolok, kb ugyan azok írnak rám.

2023. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Az túlzás, hogy olyan rengeteg lenne, de nézzetek körül egy szexpartner keresőn, nem egyedi jelenség, többen vannak, ilyen párok, mint hinnétek. (leginkább a pasi unszolására, van nő amelyik nem is megy bele, vagy inni kell neki hozzá)
2023. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Elnezest, ha jol ertem akkor cuckoldra gondolsz?
2023. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen, a cuckoldra gondolok #cuckold
2023. okt. 3. 11:39
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

"leginkább a pasi unszolására, van nő amelyik nem is megy bele, vagy inni kell neki hozzá)"


🤣🤣🤣🤣

Igen, biztos nagyon unszolni kell 🤣🤣🤣🤣

2023. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!