Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagytok toleránsak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok toleránsak és elfogadóak amikor párotok elmondja mikre vágyik és miket szeretne kipróbálni?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti csak, de olyan dolgokra gondolok amiket addig nem csináltatok, pl szexjátékszer használata, szabadban csinálni, új pózok...

Illetve ha extrémebb dolgokat szeretne ahhoz hogy viszonyultok, pl többes, popsi, erényöv, párcsere...

A nemetek és a korotok is érdekelne hogy vajon függ-e ettől hogy ki mennyire toleráns.



2023. okt. 5. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek nagy része gond nélkül, meg is valósultak.

Annyi, hogy én nem osztozok a nőmön, mással nem lehet (én sem).

Most épp független középkorú ffi.

2023. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
33f, bár nem tudom kinél hogy van, de azért a párom hogy meghallgassam. Ami mindkettőnknek tetszik kirpóbáljuk. Nem fogok kiakadni mert megosztja a párom velem a gondolatait/vágyait.
2023. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a feleségem, hogy együtt tegyünk a kapcsolatunkért. Álltam már elő én is addig rejtett vágyammal, ahogy ő is. Volt, hogy emésztenünk kellett kicsit a másik kérését, de aztán a vége mindig az lett, hogy jó volt mindkettőnknek -vagy az, hogy OK, kipróbáltuk, de többet nem szeretnénk.

De azért a párom, hogy meghallgassam és amennyire lehet, idomuljak is hozzá -ahogy ő is hozzám. (41f)

2023. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek többségében meg tudjuk oldani, bármelyikünk is kéri... igaz nálunk a legextrémebb dolog a pisiszex.

Nyilván jöhetnek még újabb ötletek....

2023. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es ismerkedünk...?! :)


Középkorú nő

2023. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is nyitott voltam. Nem kért olyat eddig senki amiben ne lettem volna benne tudva hogy őt izgatja és élvezi. Elég sokminden történt a felsoroltakból. Igazából mindenre nyitott vagyok kivéve hogy másik pasival is legyen. Ilyen terén szeretem hogy aki az enyém ő csakis az enyém :) 34f
2023. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Részben jelen van nálunk, de csak részben, pont ezért is vagyunk most nyitott kapcsolatban párommal.

Én sokkal szexcentrikusabb vagyok, valamint olyanokat szeretnék kipróbáln/csinálni ami neki már nem okés, és nem is erőltetem rá

22/F

2023. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez működik.mindent elmondtam.

Van amit elítél és taszítja, de semmi gond nincs ilyen pl S 2f1n felállás.

De BDSM pisi az ok és élvezzük.


45F

2023. okt. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!