Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex egy szűz lánnyal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex egy szűz lánnyal. Mire figyeljek? Első alkalommal elég orál?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy szűz lánnyal.

Én már lefeküdtem több lánnyal is, viszont szűz lánnyal sosem volt még tapasztalatom.


Mire figyeljek első szexnel hogy jó legyen a csajnak?

Első alkalommal elég orál szex vagy már mehet utána a szex is?



2023. okt. 5. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Izgasd fel rendesen! Nyald addig, amíg tocsogós nem lesz neki odalent. Aztán óvatosan odateheted neki a szerszámodat. Finoman, érzékien dugd, ne vadulj semmiképp! Pár alkalom és imádni fogja! Akkor már tolhatod neki rendesen! 🙂
2023. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ne siess el izzgasd fel rendesen

Hogy már ő akarja azt hogy berakd

Mikor oda jutsz. Jób ha egy határozott mozdulattal bent vagy minthogy a lassú behatolassal kínzod.

Nálam itt rontották el már annyi fájdalmat kaptam hogy szabályosan féltem tőle


1. Határozott mozdulattal csináld ami egy pillanatra lesz csak kellemetlen neki

És utánna picit még álsz h szokja q puncija h van bent valami

Utána finoman lehet mozogni simogasd puszild

N29

2023. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd hogy ő üljön bele
2023. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem úgy kell gondolni a szűz lányokra, mintha porcelánból lennének. Mármint persze, legyél figyelmes, ne erőltess semmit, ha mondja, hogy hagyd abba állj le és társai, de azt gondolom, hogy ezel nem szűz partnerrel is alap dolgok. Amikor én vesztettem el, már nagyon-nagyon kívántam a szexet is, meg a pasit is, így alig fájt, nem véreztem és simán bement. Pedig hosszú előjáték sem volt pl.: orál se). Utóbbit nem mondom, hogy nem hiányoltam volna és azt se, hogy nem voltak "hiányosságok" (pl.: csiklóhoz egyszer se nyúlt a srác ami az én szemszögemből fura).


De a fájdalom mértéke egyrészt valahol genetika függvénye, mert aki tágabb, simán felmegy két ujj (nekem ilyen volt) az ebből a szempontból szerencsésebb. Nem is véreztem. A másik (szerintem a valódi kulcs), hogy nagyon meglegyen a vágy és fejben maximálisan el legyen engedve a lány.


Én az említett hiányosságok miatt azért nem szóltam vagy azért nem csináltam semmit, mert egyszerűen totál kikapcsolt az agyam. Meg de tudtam szólalni:D Szóval nem teljesen jogos, mert kinyithattam volna a szám és nem is lett volna bajom ezzel csak egyszerűen leállt az agyam, mint processzor. Jó volt.


De nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem kell szégyenlősnek lennie, ne legyen tabukérdés, ha szeretne valamit mondja, ha valamit nem azt is stb.


Orál, de ha az nem is, akkor a csiklót ne felejtsd ki:D ha nem tetszik neki (ami meglepne) akkor szóljon.

Sok csók, puszi, bók. Nekünk nőknek ez fontos.


Alapból attól is beindultam én, hogy láttam mit váltok ki a másikból. Hogy a tekintetét kb. mágnesként vonzom, hogy nem akar elengedni és alig "bír magával" (nem erőszakos értelemben).


Ennyi. Óvatosan, értelmesen de nem kell a szűz lányra se úgy tekinteni, mintha valami porcelándarab lenne ami egy pillantástól eltörik, neki is vannak/lehetnek vágyai.

2023. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!