Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valódi, felelős BDSM kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valódi, felelős BDSM kapcsolat lehet alkalmi jellegű?

Figyelt kérdés
Nem anyagias domináns nővel. Az anyagias nyilván semmilyen, egyrészt, az összes amatőr, másrészt, nincs benne az az igazi bűnös kapocs, ami a BDSM-et átszövi.

2023. okt. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet viszont nem lesz olyan mély és tartós a kötelék köztetek mintha állandó kontaktban lennétek és nem csak néha néha alkalom adtán


N

2023. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem például kell a bizalom ahhoz, hogy eljussak eddig. Alkalmiban meg... nem éppen a bizalomról szól.
2023. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legalábbis nálunk ez működik
2023. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Több kell nem csak a BDSM
2023. okt. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Leteznek nem anyagias dominans holgyek is? Egyet szivesen megismernek.
2023. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az fordult meg a dejemben, hogy hol akarsz ilyet talalni? Aki csak aljalmankent, nem penzert hanem elvezetbol egyutt van veled. Azaz nem a baratnod rendesen, hanem csak engefi, hogy neha legyen valami.
2023. okt. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a műfajnak az alapja az intelligencia és a bizalom! Egy alkalmi kapcsolat nem erről a kettő dologról szól ! Ha meg fizetős akkor azt kapsz amit megbeszéltek. ( vagy nem) 😉

50/F/D

2023. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!