Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vonzzak magamhoz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzzak magamhoz egy fiút az iskolából?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk, vágyom rá, de tapasztalatlan vagyok.

Suliban tud merevedése lenni esetleg tőlem, úgy hogy hozzá se érek?



2023. okt. 5. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tud persze
2023. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
mágnessel
2023. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod megfigyelni. Ha annyira tetszel neki, és sokat bámul mereven, amikor csak teheti, lehet. Próbálj meg szemezni vele. De ahhoz, hogy összejöjjetek, valamelyiknek meg kell szólítani a másikat. Ebben a korban még a fiúk is lehetnek olyan félénkek, hogy nem mer kezdeményezni. Hívd meg hozzátok valamilyen ürüggyel, vagy hívasd meg vele magad moziba, cukrászdába egy fagyira, vagy akármire. Ha a nyúl nem mozdul, ki kell ugrasztani valamivel a bokorból, úgy mondják. Mondom én,aki nem tudtam csajozni. Miután megnősültem, azután váltam közlkennyé. De azt is mondják,hogy tűzben edződik a vas. Aki szűz még az olyan gyáva lehet, mint én voltam. Amíg egy csaj el nem kapott a sötétben és lesmárolt. Azután a másik is már az első randin. A feleségemmel már nem sokat kellett tanulni. Csak maga a tényleges szex volt hátra.
2023. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Beszélő viszonyban vagyunk, és szerintem mindketten érdeklődünk egymás iránt.
2023. okt. 5. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer ketesben vagytok, fogd meg a kezét. Húzd magadhoz. Csókold meg. Ha ezek után nem veszi a lapot, akkor tényleg felejtős. Különben biztosan lesz folytatás. Ha olyat akar, amit te még nem,leállítod.
2023. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gyula1971 ***** válasza:
100%
Életkorotok? Van közös hobbítok,ott több időt tudsz vele lenni akkor.
2023. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A közös sütit / teát / kávét nyugodtabb szívvel javasolnám, mint hogy kapd le azonnal a tíz körméről...

A beszélgetés is csodákat művel - megkérdezed, megkapod a választ.

2023. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát ne a nemi szervén keresztül vonzzad...
nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt "teccel, dugunk?"
márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindezeket el tudod érni nála csak rajtad áll hogy mennyire kívánod őt és mit tennél érte!
márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!