Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakhoz szól a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem mert nőként rohadtúl nem értem,hogy ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy miért van nálatok ez a méret mizéria . Ez a rengeteg kérdés a centikkel kapcsolatban ez a bizonytalanság meg rinya ?


Már csak azért se értem,mert ha ujjazással olyan orgazmust tudsz okozni hogy remeg mint a kocsonya a teste is bele feszül... akár spriccel is a nő akkor miért izéltek azon 2-3 centin 2 farok közt ?


Nézzetek már a kezetekre!!!!!


Az ujjatok

Hol van hosszban meg vastagságban egy farokhoz képest ?


Megsúgom ,Sehol még is olyat lehet élvezni vele, mint a huzat.


Mi lenne ha félre tennétek a vonalzót és szeretnétek azt a nőt imádnátok minden porcikáját és ne azon agyaljatok h na vajon elég hosszú vagyok e neki.

Csináljatok mindent ami jól esik

Kommunikaljatok .


A szex nem csak annyi hogy feláll beteszem és ki be húzogatom.


A rinyálós pasi libidó romboló.



2023. okt. 6. 12:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
10%

Ha szeretnél komolyabban is beszélgetni a témáról olyan emberrel, aki egy ex-rinyálós és intelligensen ki tudja fejezni magát, akkor írhatsz nekem privátban.


De mondom az elején hogy nem akarok 100 oldalakat pötyögtetni. Szóval Skype, telefonos beszélgetés preferált, vagy ha nem vagy rinyálós akkor személyesen is beszélgethetünk (verbális kommunikációt említek, mert erre gondolok)

2023. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
58%

Erre még a brit tudósok sem gondoltak 🤔

Járna neked a Nobel-díj.

:D

2023. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
64%
Napi frusztráció kiírva, oké.
2023. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
31%
Napi általánosító baromság pipa
2023. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
1es szívesen találkozom ha úgy vagy
2023. okt. 6. 12:45
 6/44 A kérdező kommentje:
2es jó a humorod
2023. okt. 6. 12:45
 7/44 A kérdező kommentje:

3as

Semmi frusztráció nincs

Puszta. Kíváncsiság

2023. okt. 6. 12:46
 8/44 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van, én is hatezer felkiáltójellel írom a mondataimat, amikor a puszta kíváncsiság vezérel.
2023. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező! Teljesen normális nőnek tünsz! Hány éves vagy?
2023. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

8 most komolyan. Fenn akadsz azon hány db felkialtójelet raktam ?

Ne má

2023. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!