Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt az első barátnőmmel, és eleinte úgy volt, hogy este 2 alakalom, aztán reggel még egy, és készülődtünk.

Ez volt kb. 1, max. 2 hétig, aztán este már nem akart kettőt, és rá pár napra már reggel sem..

Most pedig örülök, ha heti 4-5 alkalom van este. Reggel szinte szóba se áll velem, rohan készülni, mert “alig aludta ki pihenni magát, és bent sok a dolga”. Hol rontottam ezt el? Nálatok megvan még a napi 1-2? Vagy ez természetes lenne, hogy már nem akarja annyiszor?

Állítása szerint szeret nagyon, de ez sok neki. Azt mondta eleinte is csak miattam volt. ??? Hogy csak miattam?? Mekkora hülyeség már ez!!



2023. okt. 7. 01:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
Párok azt szokta mondani nem vagyok gép. Heti 4-5 alkalom a normális. De te tapasztaltabb vagy nálunk. Te jobban tudod. 40f
2023. okt. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

#15 én nem emberkednék ennyire a helyedben.

Semmit nem tudok jobban senkinél, csak azt, hogy minden kapcsolat egyedi, és olyan, ahogy alakítják. De pont ezért tettem fel a kérdést, hogy kinek milyen, mennyire gyakori a napi szex.

Okés, ha ritka, semmi gond nincs vele, én azért próbálom tartani a heti 5-t legalább.

Már, ha nem gond ez itt egyeseknek, aki professzorok a témában. 🧐

És nagyon nem akarok lekezelő lenni senkivel, de fura, hogy egy sima kérdés alatt szinte mindenki támad értelmetlenül, mert ő “jobban tudja”..

2023. okt. 7. 06:07
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

Az én páromnak is hasonlóan nagy a libidója szavakban. (Tettekben azért nem, mert elég speciális helyzetben vagyunk mindketten.)


Mi már jóval idősebbek vagyunk. Megoldjuk a szeretethiányunkat egymással. Viszonylag sok az ölelkezés, csók és hasonlók.


Attól viszont eléggé megriadtam, hogy mindennap kellene szexelni, ha házasok lennénk. (Nem nősül mégsem, mert túl idősnek tartja már magát ehhez.) De mégis felhozza néha a házasság témát...

2023. okt. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

#17 de jó, hogy válaszoltál, és külön köszönöm, hogy hozzászólt(ál) végre női szemmel is 😊


Amúgy mi a riasztó nőként a mindennapi, ill. majdnem mindennapi szexben? Ez nem egy örömforrás számotokra is?

2023. okt. 7. 06:18
 15/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel, hogy mit gondolsz 5.valaszomban kifejtettem hogy mit gondolok rolad. Neked egy baratnod volt, egy lány volt abban az unalmas, sivár, sötét életedben, nekem 2 nullával több, szóval te az én tapasztalataimat ne vond kétségbe. Tudod hogy igazam van. Ezért vetted ennyire zokon.
2023. okt. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

17-es válaszoló vagyok.


Örömforrásnak inkább az egymás szeretgetését tudnám nevezni. Párom másképpen szocializálódott mint én (anyukám, amíg élt nagyon kimutatta az érzelmeit, rajongva, imádva szeretett.)


Náluk otthon az érzelmek inkább el voltak nyomva.


Furcsa tehát a számára, hogy "isten"-ként tekintek rá.


Nem minden alkalommal értékeli a rajongásomat, de azért néha napján meglehetősen örül a dédelgetési kísérleteimnek, szívesen fogadja azokat.


Sőt, még kéri is külön. :) Ilyenkor nagyon cuki tud lenni. :)


Igen, én vagyok a női fél.

2023. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
15-ös vagyok. Legalább heti 5 szex. Neked olyan csajt kellene aki heti 20 akar még akkor is ha te nem akarod. Barátnőd mondta: hogy neki sok a napi 2, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor szakítani fogtok. Ez van. Nem támadtalak. Csak egy szexuális életre a másik élvezetére van és nem üritésre.
2023. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%

Eszembe jutott egy mentő ötlet: nem lehet, hogy véletlenü a Te párod is Kérdező otthon valami olyan mintát láthatott, amit automatikusan "követ"?


Beszéltetek már erről? Felmerült benned hasonló gondolat?

2023. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

17-es, 20-as és 22-es válaszoló voltam.


Ui: bocsánat, közben jött mástól is észrevétel. Próbálom elkülöníteni az én visszajelzéseimet, hogy ne legyen nagy kavarodás.

2023. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti izgalmat felváltotta a megszokás nála. Ami igazából normális. A rossz hírem az hogy a heti pár szex le fog redukálodni havi pár szexre. Ezt vagy elfogadod, vagy keresel egy magasabb libidoval rendelkező lányt. Az előző csajomnak pl a végére már csak havi 2-3 ra volt igénye. A mostaninak 2 év után, napi 2-3 az igénye
2023. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!