Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben hülye fejet vágok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben hülye fejet vágok?

Figyelt kérdés

Szex közben hülye fejet "vágok" a párom szerint és volt amikor elnevette magát erre én is...😂

Nem tudom milyen az arcom közben mert én csak élvezem a dolgot de párom szerint néha rendesen vicces az arcom.

De mit csináljak, hogy ez ne legyen?

Egyszerűen nem veszem észre a dolgot csak amikor elneveti magát, olyankor persze én is, viccesen fogjuk fel dehát néha neki is elég fura az arca közben...



2023. okt. 8. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
#10 ha neked a nevetés megalázó, elég szánalmas egy idióta lehetsz
2023. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10


Írta a kérdező, hogy együtt nevetnek.

2023. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ebben nincs semmi megalázó nevetünk sokszor mint a gyerekek persze próbálok nem olyan hülye fejet vágni de lehet mi már ilyen szex közben nevetős pár fogunk maradni.
2023. okt. 8. 22:15
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Oké, de akkor mi a kérdés tulajdonképpen? Ha jól szórakozol rajta te is, mi a gond? Röhögjetek, aztán majd folytatjátok. Azzal viszont nem leszek népszerű, én nem mulatoznék ilyenen. Volt már olyan párom, akivel leszakadt velünk az ágy, azon tényleg szakadtunk (a pillanatnyi meglepődés után) a röhögéstől, tök más, de annak, hogy kontrollálni kelljen folyton az arckifejezésemet, hangokat, nem örülnék, és megalázónak érezném, ha kinevetne, ill. megszakítaná ezzel az aktust. Volt pl. olyan párom, aki az orgazmushoz közeledve idétlen hangokat adott ki, vagy hülyeséget mondott, de próbáltam figyelmen kívül hagyni. Szerintem kb. egy ilyen szituban a pasinak lehet, hogy még a merevedése is elmúlna, ha hahotáznék egyet, hogy szívem, de hülyén nézel ki, de hülye hangokat adsz ki.
2023. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kurvára megalázó lenne ha azért röhögne ki a párom amilyen arcot vágok szex közben

Te nem magadon nevetsz kérdező hanem a párodon ahogy nevét mert az vicces. De a párod meg rajtad kacag és ez így gáz

2023. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!