Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért néznek emiatt furcsának?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek emiatt furcsának?

Figyelt kérdés
Heteroszexuális cisz férfiként a transz nőket is ugyanúgy kezelem mint a cisz nőket, tehát ismerkedem, illetve lefeküdnék velük (csak aktív szerep). Amikor közöltem ezt egy ismerőssel látszott rajta, hogy nem tudja hova tenni a dolgot, pl. azt hitte passzív szerepben szexelnék velük.

2023. okt. 10. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Őszinte leszek. Én elfogadom az összes másságot. De agyamra megy ez a sok kifejezés. Emberek vagyunk mind. Ennyi.
2023. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Nincs olyan, hogy cisz meg transz. Amit te cisznek hívsz, azt a normális emberek úgyhívják egészséges heteroszexuális. Ez a cisz egy nemlétező erőltetve fabrikált kamu szó. Az meg amit transznak hívnak ma sokan, az nem más mint mentálisan beteg homoszexuális. Nincsenek transz-ok, csak súlyosan beteg melegek.
2023. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán az ismerőseid nem kíváncsiak rá, hogy hogyan élvezkednél fügyis vagy akár igazi lányokkal.
2023. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha atvan mutve nem olyan gaz, de ha fütyije van, akkor igenis elgondolkoznek rajta, hogy biszex vagyok e. Ertem en, hogy elfogadod, "elhiszed" neki, hogy "nő"... De PEN*SZE van, es ugy folytatsz vele szexualis kapcsolatot, a heterok tobbseget igenis zavarna.


En se tudnek egy olyan transz fefival lenni, akinek punc*ja van, mert nekem nem az kell. Attol meg szerethetem mint embert, de szexualisan nem izgat.

2023. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"(csak aktív szerep)"

"azt hitte passzív szerepben szexelnék velük"

Ez nem függ össze azzal, hogy heteroszexuális vagy-e. Az a vonzódás, nem a megélés módjai, pózok és "szerepek".

2023. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"amit transznak hívnak ma sokan, az nem más mint mentálisan beteg homoszexuális"

Ezt mondd a hetero, vagy hogy egyértelműbb legyen, a biszex transzoknak!

2023. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Mert a ketto uti egymast... Ugy basznad hatulrol, hogy kozbe ott a zacsija meg a futy*je... Nem egy tipikus noi test, amire hetero ferfiak izgulnak. Minden, ami "nő" rajta, csak illuzio (a melle, az arca, stb) Az egesz csak az o fejében letezik.

Es, hogy kiemelted aktiv fel lennel, olyanokra gondolsz, akik alul fiuk...

2023. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondok én semmit senkinek. Nem bonyolult ez. Vagy hetero vagy vagy b*zi vagy ( ez utóbbit lehet 40-50 nyakatekert, erőltetve belemagyarázott bullshit néven nevezni, a lényeg nem fog változni)
2023. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
2. A cisz nem feltétlenül heteroszexuális, a transz szó ellentéte, tehát az vagy lélekben is, aminek fizikailag születtél.
2023. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Illetve egy transz szexualitása eléggé kérdőjeles. Kérdés, hogy ő minek tartja magát, és így milyen nemhez vonzódik.
2023. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!