Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor mondjátok egy pasira,hogy töketlen,anyám asszony katonája? Bal*sz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Például nagyon jellemző,hogy a közösségi oldalon bejelöl,írogat,élőben meg hozzám sem mer szólni.
2023. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Amikor mimóza jatsza félénket
2023. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Határozatlan

Nyámnyila

Nem tud kiállni az igazáért

Nem tudja magát és a családját megvédeni vitás helyzetekben

2023. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az itt picsogók tökéletes példák.
2023. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Picsog mindenért jobban foglalkoztatja a farka mérete folyton idegen pasik farkával hasonlítgatja össze a sajátját

Folyton mondja hogy a másik biztos jobb

2023. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Összességében az, aki vinnyog, hogy nincs barátnője és biztos soha nem is lesz, meg külső felelőst keres az élethelyzetért, amiben van.


De se edzés, se terapeuta, se egy kézimunkás masszázs, semmi. Csak a sorsdráma, hogy nincs barátnője, ő nem kell egy nőnek sem és brühühü.

2023. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

"a közösségi oldalon bejelöl,írogat,élőben meg hozzám sem mer szólni."

Nekem ez olyan fura, pedig többször hallottam már ezt. Én pont akkor nem merek írni ha előtte nem szólítottam le valamivel élőben és a reakciójából nem vettem le, hogy bejövős vagyok. Persze azért volt már hogy rászántam és írtam anélkül, csak úgy nem látom az igazi reakciókat.


"Nem tudja magát és a családját megvédeni vitás helyzetekben"

Szerintem az ember - főleg ha nem keresi a bajt - akkor pont hogy a családjával, szeretteivel keveredik vitákba. Akkor meg nyilván nem fogom védeni az asszonyt ha éppen velem vitatkozik :D. Ha meg olyan van, hogy rossz a kiszolgálás, nem azt az árut kaptuk meg akkor meg fogyasztóvédelem, meg nyilván előtte szólni az adott cégnek és esélyt adni nekik a javításra.


Amúgy szerintem nagyjából jók a válaszok, illetve én hetero férfi vagyok, szóval nyilván a nők jobban tudják, hogy kiket tartanak ilyen férfiaknak.


Engem volt, hogy azért nevezett töketlennek egy kis ribizli mert nem akartam megdugni.

2023. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok de csatlakozom a 7-eshez. Akkor töketleneztek meg b*ziztak le amikor mondtam a csajnak hogy nem fogom megdugni az első randin (igen, ilyen hetero férfiak is léteznek). Először szinte könyörgött, mindenáron fel akart jönni a lakásomra, mondtam hogy hozzám meg aztán végképp nem megyünk. Aztán mondta legyen az ő lakása, ezt is visszautasítottam. Erre jött az hogy akkor biztos meleg vagyok és rohadjak meg hogy húzom az idejét. Hazamentem és letiltottam :D
2023. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Kedves válaszoló.Nők között dolgoztam és azt mondták erre a témára,ne a dugásra gondoljak hanem a nőknek gyengédségre van szükségük.

Te ezt megtagadtad tőle,szegémy nő.

2023. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáfűznék,hogy ha előre levan beszélve,hogy csak laza kapcsi és szexuális együttlét lécjából talizunk,úgy hogy előtte HÓNAPOKIG! témázgatott,hogy ő mekkora császár...aztán amire odajutunk kb,mint egy 15 éve szűz kisfiú,aki nem hogy azt,hogy egy nővel hogy kell bánni,de még aztse tudja,hogy a saját farka mire való....na az gáz! Nem az,hogy tapasztalatlan,csak ne adja elő a Janit...mert az viszont bal*sz😅 plusz egy értelmes,férfias viselkedése sincs...pl sötétbe nem szivesen mászkálok az uton egyedül,de ő még jobban félt mint én🤣kb otthagyottvolna
2023. okt. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!