Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, vagy legenda, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, vagy legenda, hogy mostanában kevesebben szőrtelenítik lent?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Én nem tudom elképzelni szőrösen, hetente leszedem.

2023. okt. 11. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy igaz e, de én szőrös vagyok. 30F
2023. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most én is szőrös vagyok
2023. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, igaz.
2023. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ritkán szedem le 24/L
2023. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4. Ha ritkán, megkérdezhetem, hogy amikor igen, akkor milyen megfontolásból?
2023. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eddig is voltak bőven akik nem szőrtelenítettek lent, csak a Reddit meg Onlyfans teret adott a megnyilvánulásuknak. Csilliárd topik van Redditen mindenféle témakörben, sokan persze nem vállalnak arcot, de tolják a szőrös hónaljat meg húzzák szét a szőrös feneket. De előtte nem nagyon volt olyan oldal, ahol te egy konkrét account alatt szórtad szét a képeid mindenféle témakörbe. De biztos vagyok benne, hogy ezen korszak előtt is volt sok tini vagy fiatal felnőtt, aki nem szőrtelenített. Csak nem volt hol mutogassa, de tény, hogy a szőr trendibb volt a középkorú nők körében. Mert eleve egy olyan időszakban nőttek fel, amikor nem volt annyira tolva még az arcukba, hogy az utolsó szőrszáladtól is szabadulj meg.


Inkább azt mondanám, hogy a szőrös hónalj lett talán marketing alany, pl a Dove-nál. Vagy a molett nők. Nem baj, sőt, csak hogy az a trend, hogy egy szőrtelenített modellalkat az alany, ez talán kezd átfordulni egy természetesebb és hétköznapibb megjelenésbe.

2023. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 általában strand vagy uszoda miatt
2023. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akiknek párjuk van, szőrtelenítenek általában?
2023. okt. 11. 17:12
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Én gyantáztatom. Sima, selymes....

De újra kezd divat lenni a bunda.

2023. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A farkam mindig szőrtelen
2023. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!