Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örültök annak, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örültök annak, hogy egyre több kockás hasú anyuka sétál az utcákon?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen! És egyre többen hordanak haspólót. Tetszik!
2023. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 GFman ***** válasza:
73%
Én nem így látom!Munkahelyen, utcán is az jön le, hogy x kg felesleg van a legtöbb nőn.Mondjuk a genetika is beleszól ebbe, de pl. pont, hogy szülés után maradnak meg a plusz kilók, mert már nincs idejük magukkal foglalkozni vagy csak simán ellustulnak.
2023. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Én jobb szeretem ha van egy kis poci.
2023. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy emiatt maradandóan megváltozna a nők teste kilók szempontjából. Szülés után van egy időszak, amikor igen, én is ilyen voltam például, de később szinte minden ismerősöm összeszedte magát, csak kell idő ahhoz, hogy el lehessen kezdeni a mozgást, fogyózást. A császáros seb, szoptatás, természetes szülés után a vagina állapota meg még egy csomó olyan dolog van, ami miatt nem lehet kéthetes gyerek mellett ugrálni meg éhezni.
2023. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mászkálnak de egyik sem tud gy egyszerű pörköltet felrakni főni
2023. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol?
2023. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyrészt az nem nőies, másrészt meg egyre jobban szégyellem hogy hiába gyúrok és fejlődöm van egy kis belem is.
2023. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig férfi vagyok
2023. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!