Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok, ha a közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a közös udvaron a szomszéd asszony melltartó nélkül kertészkedne a saját részén?

Figyelt kérdés
30 év körüli, gigantikus csöcsökkel. Én sokszor csak lesokkolódok amikor meglátom, szerintem ciki.
2023. okt. 13. 08:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Gondolj bele, a kert az otthonának a része, joga van a kényelmes öltözethez. Nem arról van szó, hogy az arcotokba tolja.

A helyedben elgondolkodnék azon, hogy miért is zavar ez. Elégedett vagy a saját melleddel és a szexuális életeddel? Nincs kisebbségi érzésed?

Talán csak ösztönösen féltékeny vagy, amiért a bögyös szomszédasszony a férjed előtt "mutogatja magát".

2023. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajàt részén azt csinál amit akar


N

2023. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%
Felrúgnám.
2023. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irígy. Nekem nem kellenének akkora mellek. És mint mondtam, a férjem is kimosolyogta.....
2023. okt. 13. 10:53
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Lol, azért mosolyog a férjed, mert szívesen szopogatná a kidomborodó bimbóját a szikkadt mazsolád helyett. Ez van, tudom fáj az igazság.
2023. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kimosolyogta igen nyilván nem fogja a szàjàt nyalni előtted és nem làtsz a fejébe de addig jó neked ...
2023. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok?
2023. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Egészségére, az ő kertje! Inkább a bögyös Julcsi legyen a szomszédban, mint a gatyából kilógó tökű 80 éves Józsi bácsi 😂
2023. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Ja hogy felső van rajta, csak melltartó nincs.

Azt hittem meztelen felső testtel kertészkedik.

Így nem rúgnám fel mégsem.

2023. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan ruhában végzi a házimunkát ahogy kedve tartja ha ez nem sértő például az utcán sétálókra nézve, bár az én barátnőm is egy bugyiba szokta le nyírni a füvet, mert hogy addig is barnul, de szomszédok elvileg nem látnak be, utcáról szintén, de haverom meg lepődött mikor egyszer szó nélkül csak bejött a kapun és látta barátnőm napsütötte melleit, csajom nem szégyenlős, így kínálta meg egy hideg sörrel is!
2023. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!