Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennem maradt a kubas parfümne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a kubas parfümnek a kupakja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segédeszközként használtuk a párommal, mikor észrevette, hogy bennem maradt a kupakja. Kiszedte, de elkezdtem vérezni, biztos, hogy megsértette. Féltem, hogy elkapok valamiféle fertőzést mivel csak egy óvszert húzott rá a párom, nem tisztította le, csak a kezével megtörölte, ezért bekentem magam Canesten krémmel. Viszont ma reggel egy kicsit furcsán érzem magam alul, olyan, mint amikor megvan a hüvely folyásom és folyok. Nem is akarok a rosszabbra gondolni, hogy ezek után elkaphattam e bármiféle nagyobb fertőzést.


Felhívom ma még a nőgyógyászt, de érdekelne, hogyha veletek történt e ilyesmi, akkor ti elkaptatok bármiféle fertőzést? Kérlek segítsetek, nagyon félek!



2023. okt. 13. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért kell olyat felrúgni, ami nem arra van kitalálva?

2. Nyílván ha ez megtörtênt, akkor ennek az oka volt a vérzés.

3. Ha húztatok rá óvszert, akkor hogy hogy nem jött ki azzal együtt? Vagy fordítva raktátok rá az óvszert, hogy csak az üvegen volt a kupakon nem? Ennek semmi értelme.

4. Ilyenektől, ami nem letisztított dolog, igen, el lehet kapni bacikat.

2023. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire rettegni, én a szarban is sűrűn mutatok a farkammal anál során, de még sosem volt fertőzésem, pedig a páromnál előfordult baleset, hogy anál közben lepukkantotta a farkam és csokilében úszott. Ez a fertőzést kapsz csak legenda nyugi.
2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es

Elszakadt az óvszer gondolom így maradt bent.

2023. okt. 13. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

"Szüld meg"

Nem vicc

Gugholj le és nyomj úgy kell nyomni mintha kakilnál


Viszont ha nem jön ki akkor SBO

2023. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jah hogy kint van a kupak én csak a kérdést olvastam

Mindenképp menj dokihoz

2023. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
meg is erdemled, ha nincs penzed egy 2000ft-os vibratorra
2023. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 1 hónapja beleléptem a kutyaszarba majd a rózsatüskébe és átszúrta a talpam ami a szaros cipőtalpon hatolt be. Gondolhatod a szart kimosni a sebből milyen kellemes érzés volt. Viszont semmi bajom sem lett. Nem kaptál fertőzést ennyitől no para. Volt már mikor az aranyeremből ömlött a vér és tiszta kula volt a seggem közben. Az emberi szervezet nem ilyen lúzer, hogy mindig, mindent elkapjon. Neked pszichológus sem ártana hogy ennyire félsz dolgoktól, inkább oda kérj időpontot mielőtt hipohonder és pánikbeteg leszel.
2023. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és vegyél egy vibrátort és plugot, utóbbit seggbe. Az ilyen cuccok amiket nem arr aterveztek, sérülést okozhatnak. 7-es voltam*
2023. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

google: rectal forgein things - tessék gyerekek szörnyülködjetek, hogy egyesek miket képesek felnyomni maguknak 😂

A vagina annyiban jobb, hogy ott nincs záróizom (ami visszatartaná azt ami felcsúszott), ki tudod nyomni magadból. Ha folyás akkor Canesten, ha felsértette akkor kell pár nap amíg rendbejön.

2023. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Oldfire ***** válasza:
Hülye. A vonat gyorsabban öl
jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!