Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élők! Hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Azt, hogy ha egészségügyi okok miatt nem képes a behatolásos együttlétre a házastársatok. Hogy lehet kibírni, hogy soha többé nem lesz részetek szexben?

Olyanoktól kérdezem akik megcsalni nem akarják! Válni meg pláne nem! Hisz önhibáján kívüli a történet!

Van aki mégsem bírta, és végül megcsalta? Mennyi ideig sikerült megállni? Milyen volt utána? Megbánta?

De a fő kérdésem, hogy lehet így kibírni, a tudattal, hogy soha többé nem lesz szex? Szex alatt a behatolásra is gondolok, nem csak az ilyen-olyan örömszerzésekre.



2023. okt. 14. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nőként én megengedném hogy legyen szexpartnere, ha nekem eu gond miatt soha többé nem menne az együttlét.
2023. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Milyen e.ü. Honda az amiért nem megy a pinci szex többé?

.ám van szája segge mellé keze


N

2023. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sehogy.


A feleségednek is meg kell értenie ezt a helyzetet. És előbb, mint utóbb kell erről beszélni, mert erre simán rámehet a házasságotok.


Egy picit hasonló helyzetben vagyok, hogy egyéb okok miatt nincs otthon érdemben szex és dilemmában vagyok, hogy esetleg szeretőhöz forduljak-e ezzel.


33F

2023. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez volt. Nem akartam megcsalni. Vettünk szexjáték szerekat és ezekkel dobtuk fel az együttléteket. Nagyobbakat élvezek mint elötte.
2023. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyitott házasság

Pl ha tudnám hogy olyan e.ü. gondom lenne h alkalmatlan lennék teljesíteni a házastársi kötelezetségem akkor engedném hogy dugjon mást hiszen engem már nem tud használni

2023. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
2es valószínűleg vágy sincs már, szexuális lett a neje, hormon probléma
2023. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Anális szex?
2023. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
* Aszexuális, csak a telefon elhagyta az "a" betűt #6
2023. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
milyen eü gond kell ahhoz hogy keptelenseg legyen behatolni? osszevartak a lyukat, vagy mi?
2023. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyen kapcsolatban és nem emiatt lett vége. Páromnak ennek ellenére szerencsére volt szexuális étvágya, én sokat nyaltam és ujjaztam behatolás nélkül, ő pedig szinte akkor szopott le vagy verte ki nekem amikor akartam, volt pár játékszerünk is. Szexuálisan ez teljesen elég volt nekem.
2023. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!