Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első "végigvitt" szopásnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első "végigvitt" szopásnál, ha nem beszélünk meg külön mást, alap, hogy a számba fog élvezni a barátom? Ha igen, az mennyire lesz majd meglepetésszerű? Vagy látni fogom előtte, hogy már közel jár?

Figyelt kérdés
A szüzességem még nem szeretném elveszteni, de addig is szeretném legalább szájjal kielégíteni a barátomat. Nekem jobban tetszene, ha spontán történne, nem kéne előtte mindent megbeszélni, de mivel még kezdő vagyok, nem tudom, hogy észreveszem-e, amikor már közel jár az élvezéshez, és vajon nem lepődök-e meg túlságosan, amikor eljut a csúcsra, ezért érdekelne, hogy mire számítsak.

2023. okt. 16. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem beszéltek meg semmit, akkor igen, számíts rá, hogy a szádba fog elmenni, férfiként az a legjobb befejezése a szopásnak.


Egyénfüggő, de azért valamennyire szerintem fogod majd érezni, az alábbiakra figyelhetsz: hangosabbak a nyögései, sóhajai, megremeg a teste, visszatartja a lélegzetét, még jobban megkeményedik a farka, esetleg megfeszíti az izmait.


Szerintem egyébként az sem ront az élményen, ha megkéred, hogy szóljon mikor már közel jár, vagy ha azt valamiért nem szeretnéd, akkor simítsa meg az arcodat, vagy fogja meg a kezedet, és akkor intimebb, bensőségesebb is az élmény, ha már ez lesz az első szájba élvezésed. :)

2023. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogod venni a mozdulatából, mindenből.

HA számítasz rá akkor semmi meglepő nem lesz.

2023. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogot venni!testbeszédje elfogja árulni majd!

Érezni fogot mielött elmegy teste összerántul kicsit igy jelezve nem sokára szádba élvez!

De mindenkép beszéljétek meg ,azt hogy te hogy szeretnét!

2023. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem fiukent alap, hogy mindig megkerdezem elotte/alatta, hogy mehet-e a szajaba.

van akinek ez nem megszokott, nyilvan nem szeretned, ha a partnered kellemetlenul erezne magat.

ha ki akarod probalni, milyen, akkor is szeirntem nyugodtan kerd meg, hogy jelezze elotte, ha mar ott van es akkor nem er hideg illetve meleg zuhanykent:)


es oszilevet keszits ki egy poharban, az gyorsan semlegesiti az izet :)

sok sikert!

2023. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En mindig szóltam szólok előtte hogy vigyázzon mert élvezek, ha ezután is bent tartja az külön öröm nekem, de azért szerintem illik szólni ha előre nem beszéltétek meg.
2023. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Férfiként mondtom neked!ha kezfő is vagy benne ,párot testbeszédje elfogja hamar árulni ha szádba élvez igy lesz idöt hamar kivenni szádbol!
2023. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én azt javaslom először csak lazán kezd el. amennyire neked jól esik.

nem nem kötelező rögtön oda élvezni.

2023. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én előbb azért párszor kiverném neki kézzel, hogy lássam, szokjam a reakcióit.

Elsőre nem biztos, hogy erre is tudsz majd figyelni, izgulni fogsz.

2023. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

de hogyha nagyon bevagy rá indulva.. akkor megy magától a dolog, ha nagyon izgulsz lassítsatok picit.

(7 es voltam)

2023. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer kell megbeszélni. Nincs benne semmi gáz.

Vagy próbáld ki, és ha nagyon nem jön be -íze, állaga, szaga, akármi miatt- akkor utána szólj, h legközelebb hova akarod.

2023. okt. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!