Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már rossz szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rossz szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi?
2023. okt. 17. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Kaptam már sértést is. Tettek velem olyat is amit nem akartam. A rossz dolgok nehezen felejtődnek el.

2023. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Megszólták a puncim kinézetét. Mehetett is a levesbe.
2023. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Volt. És milyen volt? Jó 😂 /F
2023. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként is bôven volt. Ezerféleképp lehet rossz valakivel, nem csak annyiból áll, hogy valahova bedugom azt csô.
2023. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiatalon volt, de azért az utóbbi években már van annyi tapasztalatom, hogy meg bírom oldani az irányítást, akármennyire "béna" a lány, így igazából rajtam múlik hogy milyen lesz. Persze ha rosszul szop vagy ilyesmi arra nincs feltétlen hatásom, de akkor is lehet egy keményet dugni, ami nem lesz rossz szex

23F

2023. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem egy gyönyörű kínai lánnyal. Viszont kiderült, hogy egyáltalán nem szokott fogat mosni. Ha ez nem lenne elég ráadásul nagyon szeretett csókolózni. Nem volt utána második alkalom.
2023. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezt értem, de ha valakin látszik, hogy míg "én balra akarok menni, ô jobbra", vagy szintén gyakori, hogy bár átveszem az irányítást de hamar kiderül, hogy ô csak a saját menetrendje szerint szeret szubmisszív lenni (bizonyos általa preferált pozíciók, dolgok, sorrendek stb) és ennek percenként hangot ad, ez így nem jó úgy nem jó, vagy az egyszerû "uszadékfa-pozíciós" akármennyire döngeted, olyan mintha egy darab zsákot döngetnék stb. Félreértés ne essék iszonyú jó élményem is van bôven, hogy kompenzálja ezeket, de meglepôen sok rossz is.
2023. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, a legtöbbször a bibi: ápolatlan a másik, avagy a pia... Na utóbbinál fordul elő, hogy nem áll fel, vagy másnap fogod a fejed "ááá ezt nem kellett volna mégsem" 😂
2023. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kétszer is volt, hogy a pia miatt kifejezetten rossz élményem volt.

Egyik exem, akivel bár többször - de mégis egynek veszem az egyszerűség kedvéért. Neki felállt... de elmenni nem tudott. És hiábamondtam, hogy az állkapcsom nem érzem, a hüvelyem fáj a sok dörgöléstől, a kezem is elfáradt... nem akarta abbahagyni. Többször előfordult, hogy összeszedtem a cuccaimat és hazajöttem. Persze ilyenkor ment a nagy hiszti részéről, hogy hogyan tehettem meg ezt vele :D Végül szakítottunk, amikor 4-5 alkalommal is eljátszottuk ezt, de más egyéb okok miatt is lkapátra helyeztem.


Másik meg egyszer fordult elő, amikor nem állt fel az illetőnek (szintén pia miatt), majd amikor nagynehezen mégis sikerült, ahogy a gumi rákerült lekonyult :D Ezt egy este többször is eljátszottunk, végül hagytuk a fenébe, inkább aludtunk (hazamenni már nagyon nem volt kedvem). Másnap reggel bezzeg jó volt vele a szex.

2023. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!