Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti nem sajnáljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem sajnáljátok a lányokat, mikor telelövitek a szájukat?

Figyelt kérdés

Ha a lány is benne van, én nagyon szeretek a végén szájba elmenni, legyen szó akár alkalmi szexről, akár párkapcsolatról.


Nemrég egyszer megkóstoltam pár cseppet a spermámból, és hát se az íze, se az állaga nem volt valami gusztusos, azóta elélvezés után gyakran sajnálom kicsit a lányokat, hogy ezt kell érezniük, meg akár le is nyelniük, különösen, ha éppen nagyobb adagot lövök.


Van még srác, aki szokott hasonlóan érezni? A lányok szerint ez jogos, vagy hülyeség? :D



2023. okt. 17. 17:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha nem akarja nem oda megy. Ha igen az az ő döntése. Én imádom a puncinedvet. Lehet ez pont a csajnak nem tetszik de élvezi.
2023. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Én lányként sajnálatot nem várok, de annak örülök, ha a pasik elismerik, hogy nem mindig könnyű megbirkózni a szájba kapott spermával :D
2023. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mindig szólok mielőtt elélveznék, így eldöntheti, hogy engedi a szájba vagy sem.
2023. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan nem, sőt, szeretem "próbára tenni" a lelkes csajokat azzal, hogy ha több spermát tudok lőni (mert már több napja nem élveztem el), akkor azt direkt a szájukba pumpálom, ha engedik, hogy lássam, mit kezdenek vele.
2023. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Az enyémnek nincs rossz ízé és szaga, szóval nem.
2023. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
54%

Miért kéne sajnálni azokat, akik kényszerítés nélkül bevállalnak valamit, majd teljesítik is? Az erőszak már elítélendő lenne.

Azt a „Heteroszexuális” kategóriát meg még egyszer átgondolnám a helyedben, mivel a saját bevallásod szerint a spermádat kóstolgatod. Nem szép dolog lejáratni a valódi heterókat.

2023. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém szereti. Mondjuk az enyém édes, ő is mondta, meg a volt a barátnőm is.

A mostani nagyon szívesen szopja, akár 1 órát is.

2023. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%

A legtöbb pasi önző és csak azzal foglalkozik, mi a jó nekik.

A lányt leszarják. Nem érdekli őket, hogy pocsék a sperma íze, az a lényeg, hogy a csaj szájába élvezhessenek.

Na most pontozz le bunkócska pasi!

2023. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem sajnálom őket, mert aki nem akarja, nem kapja oda. Legtöbb lánynak semmi problémája ezzel, néhány pedig kifejezetten szereti. Volt csajom aki jobban szeretett szopni és nyelni mint dugni.
2023. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem sajnálom. Az is én vagyok. Szeresse a spermámat is
2023. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!