Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legizgalmasabb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legizgalmasabb élményetek amikor idegen nők meglátták a péniszedet?

Figyelt kérdés

Külföldön történt egy nyilvános mosdóban, úgy volt az elosztása mosdóknak hogy a női részről tökéletesen rá lehetett látni egy két piszoárra és nyitva volt minden ajtó.


Pisiltem az egyiknél, majd berontott egyszerre vagy 6 nő a női mosdóba.


Meglátták a péniszemet,tökéletesen ráláttak, nevetgéltek. De utána gondoltam kicsit etetem is őket, direkt nem raktam el, húzgáltam rajta párat, félig merev is lettem.


Nagyon izgalmas élmény volt, a nők is élvezték akkora nevetgélés volt.


2023. okt. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt két kolléganőm, leszbik voltak, együtt éltek. Egy házibuli végén hárman maradtunk és a szexre terelődött a szó. Megmutatták a játékszerűket, amire megjegyeztem, hogy kicsi. Mire ők, hogy nem hiszik el. Az lett a vége, hogy hozzá kellett mérnem. Pár húzással felállítottam nekik, de több nem történt. Mellé raktam, jól megbámulták és elraktam.
2023. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen idegennek nem mondanám, mert akkor már vagy két órája ismertük egymást, de mikor kivette, megmarkolta, a szeme, az arckifejezése elárult mindent. Egy pár pillanatig nézte, aztán őrült kíméletlenséggel elkezdte verni, és hamarosan a szájával folytatta.
2023. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Csepeli strandon feküdt két belevaló nő, meghallottam:Nézd mekkora tökei vannak.Sajna nem egydül voltam..
2023. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírom de lehet lesz olyan aki nem hiszi el.

Tekerni jártam ősz volt a semmi közepén ahogy a töltésen ment az út egy bicikli de sehol senki mikor odaértem egy középkorú nő pisilt lejjebb legging le úgy pisilt mikor észrevett elfordult te teljesen láttam a punciját seggét.

Tekertem tovább de egész végig ez járt a fejemben.Megálltam biciklivel lementem mikor kb láttam hogy jön párat húztam rajta hogy álljon és így pisiljek elment mellettem nézett láttam tetszett neki.Utánatekertem pár perc után minden perverz téma előjött.

Találtunk egy erdős részt bementünk bicikli a fának és keféltünk egy hatalmasat.Nem tekertünk tovább hanem visszafordultunk elmentünk hozzám majd folytattuk.

5 éve a barátnőm.

2023. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejött a férfi zuhanyzóba a takarítónő nekem meg a zuhany alatt félmerev volt
2023. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel szexeltünk lakásán, amelyben egy lakótársa is lakott. A lakótárs és még négy csaj megérkezett, amit mi persze nem halottunk, mivel el voltunk foglalva és zene is szólt. Két szobás lakás volt, a hálók a nappaliba nyíltak. Az ajtók nyitva voltak, mivel előtte senki sem volt otthon csak, mi ketten. A lányok lényegében végig kukkolták a menet végét. Amikor együtt elmentünk, megtapsolták! Ekkor persze már nevetgéltek, poénkodtak is. (már volt bennük némi pia, ha nem is sok) Nem vagyok egy Adonis, de férfias, határozott típus vagyok, így fogtam magam és kisétáltam a nappalin át, egy szál farokban a fürdőszobába. Felöltöztünk, majd kaják és kevés pia mellett, a lányok által tervezett Activity társast játszottuk. Egyik csaj hazament, később a többiekkel csoportos szex lett az este vége. Életem legizgalmasabb élménye! Egyedüli férfiként öt nővel szexelni! (Hozzá kell tennem, kettő leszbikus volt, a barátnőm és a többiek pedig biszexek. Néhányuk már előtte is szexelt együtt. Barátnőm az egyik leszbi miatt dobott engem 7 hónappal később.)
dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sógornőm meg fiatal 17-18 éves.Sokat náluk lakott mert suli mellett táncolt és mi Bp.közel a helyszínkhez.Szóval a párom már elment dolgozni én reggeli zuhannyal végeztem nem vittem be alsó nadrágot ezért csak egy felül megkötős ilyen laza pamut gatyát vettem fel felülre egy pólót.Kifelé menet tapasztalom hogy csúszik le s nadrág megállok a nappali közepén hogy jól meghúzom és megkötöm.Igen de előtte annyi csomót hagytam ott hogy azokat kellett volna ki oldanom.Neki láttam de olyan sok volt úgy rá húzva hogy nem sikerült még meg se lazítani.Na itt tűnik fel a sogornő aki akkor kelt fel és tartott ki a konyhába vizet inni. Látja hogy én a nappali közepén küzdők de eredménytelenül.Segítsek kérdezte van körmöm nekem egyszerűbb.Mondom jó volna mert már indulnom kéne.Oda jön elém guggol és kezdődik a csomó mentő akció😂De ezek extra erős megkötések voltak ő se bírt velük.Megunva egyszer csak azt mondja ezt nem hiszem el mit kötöttél te ide ezt nem tudom így kapd le jobban hozzáférek.És abba a pillanatban megragadta és lehúzta a nadrágot,gondolom felgyorsítani esemény mert visszafelé pisilni tartott😂Na és akkor ugrott úgy szemagasság közelébe a műszer.pár másodperc szünet és megszólal:Nem mondtad hogy nincs rajtad alsógatya🫣Mondom de nem is kérdezted .Amúgy jóban voltunk úgymond még belefért a kapcsolatban utána nem beszéltünk és nem megtörtént esemény kezeltük😂De volt hogy tudtam mire gondol…Nem lehetett hamar kiverni a gondolat szerintem.Ha nem hiszed kérdezd meg a műszert😂itt a vége …
dec. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit mondott: jaj de kis aranyos.
dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!