Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házaspárok akik már szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok akik már szexeltek hármasban vagy négyesben! Hogyan vetettétek fel a párotoknak ? Az aktus mien élmény volt?

Figyelt kérdés
Nyugottan írhattok privátot is !

2023. okt. 20. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak párként, valamint csatlakoztam. Ha ez számít.
2023. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Jó volt
2023. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Korotok?
2023. okt. 20. 23:03
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi eleve így ismertük meg egymást, egy tematikus "rendezvényen", szóval adott volt a dolog, hogy mindketten szeretjük a többes mulatságokat :)

A többi párral beszélgetve, ki hogy kezdte... egyszerűen szimplán beszélgessetek róla, de ha a párod ugyebár akkor nagyjából tudod előre a reakciót, véleményét. Most komolyan, ne titkolózzatok már a páratok előtt! Ha igazi, bensőséges, bizalomra épülő kapcsolatot akarsz, nem csak egy színjátékot akkor igenis ideje lenne nyitni, őszintének lenni a vágyakról, fantáziákról.

2023. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ja és egy jó tanács: csak akkor vágjatok bele ha mindketten ugyanarra vágytok, mindkettőtöket izgatja! Ha az egyik fél csak unszolásra megy bele annak sosincs jó vége!
2023. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Nálam ott elvérzik a kérdés, amikor megkérdezi: korotok?

Hát nem mindegy?!

"Hogyan vetettétek fel a párotoknak ? Az aktus mien élmény volt?"

Ennek mi köze a korhoz?

2023. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6 os

Nincs semmi köze csak érdekelt hogy nálad hol vérzik hát az a te problémád!

Egyébként egy Blog-hoz kellenek az infók!

Szóval köszönöm hogy leirtad a véleményedet, ezt megértettem bár semmi köze nincs ahoz amit kérdeztem!

Ui:Ha téged ez a kérdés ennyire zavart, akkor minek írtál ide 😅😅😅 tényleg nem értem 🫣🤣

Na Hello

2023. okt. 21. 00:21
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
#7 ha blogot szeretnél írni menj le egy swingerbe, van olyan klub ahol 50-60 párral is tudsz egyből "interjút" csinálni, bár szerintem mást csinálni sokkal jobb :)
2023. okt. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Bloghoz, mi?! 🤣🤣🤣
2023. okt. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Elolvasnám a blogodat.
2023. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!