Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan létezik, hogy ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy ha valaki sokáig nem szexel, elmúlik a szexuális vágya?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, márciusban lesz két éve, hogy nem szexeltem(külföldön dolgozom, ezért nehéz párkapcsolatot kialakítani, egyéjszakás kalandot meg nem akarok), és azt vettem észre, hogy már egyáltalán nincs szexuális vágyam. Sőt már annyira megszoktam az egyedüllétet, hogy már nem is vágyom párkapcsolatra sem.

2023. okt. 23. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nőknél megesik, több nő volt akivel beszélgettem erről és egy idő után "lemondtak róla".
2023. okt. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem inkább lelki oka volt, amiért nem vágytam rá.

Mindent meglehet szokni, ahogy mondani szokás.

Ehhez ahhoz nem kell egy második fél, próbáld azt :D

F.

2023. okt. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Bár lehet ehhez hozzátartozik a folyamatos hajtás, illetve az állandó stressz is. 2,5 éve semmi.


F30

2023. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél gyakoribb.
2023. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Létezik, és ez a nőknél sokkal nagyobb arányban fordul elő, mint a férfiaknál.

Viszont azt is tudni kell, hogy ez csak egy átmeneti állapot a nőknél, és ha egy olyan szituációba kerülnek, akkor rövid idő alatt ismét ugyanúgy képesek kívánni és élvezni a szexet, mint évekkel azelőtt.

2023. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Én pasas vagyok, de nekem havi 2 bőven elég. Nem is lenne rá kapacitásom hogy állandóan ezzel foglalkozzak.
2023. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!