Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már veletek olyan hogy menet közben meggondolta magát a nő BDSM-mel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy amikor kezdtetek belemerülni a dologba, akkor jött rá, hogy neki ez a vonal mégsem tetszik, nem akarja, pedig fantázia szinten izgatta, és teljesen szubmusszívnek tűnt.

2023. okt. 23. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére nem, de fordítva volt. Úgy gondolta nem izgatja ez a dolog, de rájött mégis van ami tetszik neki.
2023. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de jó lenne, ha pl.: elsőre szub lenne a nő, majd kiderülne, hogy totál domináns.
2023. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer igen büntetésre kerestem lányt és talizunk de amikor ott voltunk már a helyszínen akkor valamiért meggondolta magát és átraktuk egy következő alkalomra akkor már jól ment neki:)
2023. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Persze de addigra már megvolt kötözve, szóval nem számított mit akar.

:)))

2023. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem egy nővel, aki nem szerette az előjátékot és hogy ő keményen szereti...

Katasztrofális volt, nyafogott egyből, hogy fáj, alig értem hozzá.

Semmi szexkultúrája nem volt.

Talán nem kellett volna elhinnem, amit kamuzik.

Félreértés ne essék, én szeretem az előjátékot.

2023. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem eddig csak az ellenkezőjéhez volt szerencsém, hogy már azon néztem, hogy mennyire mazochista és mit szeretne, hogy csináljak meg vele
2023. okt. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!