Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejön a ször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön a ször férfin? Teljes testen mindenhol . Nem trimmelve hanem úgy hagyva hosszúra.

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Be semmi esetre sem jön, de annyira nem is taszít, hogy emiatt meghiúsuljon egy kapcsolat. Legalább elnézőbb, hogy én is hanyagolom időnként 😀
2023. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1. Az más mivel nőként te nem vagy szörös csak intim területen esetleg hónalj. Aztan nalad itt kifujt. De nalam mint ferfi tokátol bokáig. Szó szerint. Felkar,tarkó,hónalj,mellkas,has,intim,láb minden. És sötét erös szörzet.
2023. okt. 23. 12:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem jön be.:)


Hogy miért? Amikor hozzábújok nem a szőrszállakat akarom érezni. Orális szexnél végképp nem. A hónaaljszőr pedig ne lógjon ki a pólóból, meg a mellkas szőr sem, mert szerintem igénytelen.

A nőktől elvárt, hogy a lábujjuktól a nyakukig a fenekükön át mindenhol szőrtelenítsenek, és én szinte naponta meg is teszem. Nem tart sokáig az a tíz-tizenöt perc.


Én elvárom, hogy a hónaaljukat, intimterületeket borotválják a férfiak. Akinek meg szükséges, ritkítsa, rövidítse a mellkasát, hátát.


Nem kell, hogy valaki csupasz legyen, hogy tetszen, de én inkább a ritkás szőrzetet szeretem.


Ja és az ARCSZŐRZET! Az tud csak igazán csúnya lenni, ha valakinek foltokban nő, de azért sem borotválja le (mert legtöbbször lusták és jól van az úgy), vagy szakálla és bajsza van, de nincs ápolva. Igénytelen hatást kelt mindenhogy. Meg csókolózáskor sem a legkellemesebb, ha nem találni az illető száját a sok szőrtől.


Minden nő különböző, mindenkinek másképp tetszik, de az arcszőrzet szerintem mindenkinek fontos, hogy igényes és ápolt legyen.


Legvégül meg kit érdekel? Neked kell, hogy megfelelj magadnak, nem a nőknek, hanem magadnak. :)

2023. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok.

"Felkar,tarkó,hónalj,mellkas,has,intim,láb minden",hidd el én még a lábbujjaim is szőrtelenítem, mert tényleg szőrös, sőt göndörödne is rajta. Alkarom szintén, a kézfejem meg hébe-hóba muszáj legyantázni.

Hidd el, a nők nem mind csupaszok.

2023. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ször?
2023. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nálam is az van, mint a4. nél, hogy gyakorlatilag a teljes testem szőrös lenne…
2023. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Elárulnád, hogy hány éves vagy ? Érdekel
2023. okt. 23. 12:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem hát láttam már olyan csajt is, viszont nem tul sokat.
2023. okt. 23. 12:10
 9/20 anonim ***** válasza:

Hármas/Négyes vagyok.


Én huszonhárom éves vagyok, de kamaszkorom kezdete óta úgy néznék ki a'la nature-ban, mint Chewbacca vagy Hogyishívják kuzin az Addams családból :D

2023. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én az 1, 6 vagyok, 20 éves, nálam is tinikor eleje óta ilyen, szóval a lányok ál is előfordul. 😀
2023. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!