Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy netes ismerkedés után az első randin mégis csalódtatok a másikban? (Akár negatív akár pozitív értelemben)

Figyelt kérdés
Konkrét sztorik is jöhetnek! 😉
2023. okt. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Képen jobban nézett ki, mint élőben, de azért 5 évig elvoltunk így is.
2023. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Volt ilyen. Levelezés közben tök normális volt, majd a személyes beszélgetésnél kiderült, hogy egy önimádó, önelégült, mindenkit lenéző pICs@. Egy órányi beszélgetés után békességben elváltunk.
2023. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, szakasztott ilyen esetem volt nekem is. Azóta boldogtalan családanya, megérdemli a sorsát, megdolgozott érte.
2023. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ywerd ***** válasza:
100%

Hajjaj, külön kisregényt tudnék megtölteni ezekkel a sztorikkal :)


Kettő jutott eszembe:

- csurgói bbw: online beszélgetésnél mindenben benne van , elmegyek a megbeszélt helyre csurgón,sehol sincs, rutintalan voltam, messengeren , telefonon is letiltott. Nővére keresett meg két hónappal később, vele üzentem , azóta ha meglátom társkeresőn beköszönök neki , megkostolom,aztán jelentem a f@szba :)


- Pestre mentem oktatásra, megbeszéltük a csajjal hogy egy áruház előtt találkozunk, jövök ki ,sehol senki , valami csaj ott áll, elmentem mellette, nem szólt egy szót se.

Utána kapom az üzenetet hogy én mekkora paraszt vagyok hogy elmentem mellette szó nélkül

Mondom wtf, ha te álltál ott miért nem szóltál?

Bár mindegy is lett volna mert az általad küldött képek köszönőviszonyban sincsenek a valósággal, ezért sem ismertelek meg. És mit gondoltál,mit fogok szólni?

Azt mondja,ha már itt vagyok, akkor akár... Minden lehet.

Mondom hogy így már biztos hogy nem :D

2023. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi chat hu-s vakrandik a 2000-es évek hajnalán, olyan 16 lehettem, a hölgyek is.


Pozitív, ami negatív lett.

Egy olyan csodaszép lánnyal találkoztam, hogy tönkre voltam menve. Fúúú, beszélgettünk, sétáltunk, jó volt. Második randi, hozta barátnőjét, én a havert. Mi egy kicsit másnaposak voltunk, amit úgy fogalmaznék meg, hogy jó volt a kedvünk. 5 méteres távolságra sétáltak előttünk, kb egymáshoz sem szóltunk. Amikor felhívtam, hogy akkor mikor tali kettesben, azt mondta, hogy a BARÁTNŐM SZERINT.. Na mondom soha többet 2v2 randit.


Negatív

Számomra egy totál bányarém szállt le a metróról, 15-20 perc után elköszöntem, hogy mennem kell. Kínos volt számomra is, mert paraszt nem akartam lenni, de az időt sem húzni.

2023. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt volt. A lakásomra jött 50-es nő aki kapcsolatban élt. Nos a mellei szilikonból voltak a puncija meg mint a smirgli. Egyáltalá nem nedvesedett. Borzalmas volt. Én is 50-es korban voltam. A másik egy vakrandi a stadionok metró állomásnál. Én ökör virággal érkeztem. Hívom, hogy hol van nem veszi fel. Nyilván a szőke herceget kereste. Valahonnan távolból lesett mer tkésőbb tudatta velem, hogy nem szeretne találkozni. A viágot egy koldus nőnk adtam oda hazafelé. A harmadik a legbizarabb. Cseten ráköszöntem valakire aki pár sor után leírta, hogy azonali kalandot keres. A részletekől annyit, hogy alkesz fér mellett nem volt sex és szívműtét előtt állt a hölgy. Pár utcányira lakott a barátnőjénél és reggel ment vissza Salgótarjánba. A barátnője is lecsekolt és kérdezte mikor visem vissza ha eljőn hozzám .Autóval ott voltam a ház előtt rövidesen és egy kellemes külsejű 40 körüli hölgy jött ki a kapun. Kicsit félszeg volt mert mint mondta hiába döntötte el, hogy ha nem élné túl a műtétet legalább sexe egy jót még az életében. Szép formás melle volt Kb két óra múlva hazavittem a barátnőhöz. Még egyszer beszéltünk telfonon a műtéte előtt de engem azonali hatállyal kirúgtak a 2008-as válság okán. Telefon laptop autó elvéve így soha tőbbé nem tudtam keresni. Kellemes emlék volt a Marikával mert ez volt a keresztneve.
jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!