Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közvetlen szomszéd szeretőnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlen szomszéd szeretőnek?

Figyelt kérdés

Nem erkölcsi tanításra van szükségem.

Úgy néz ki, hogy a szomszéd szeretői kapcsolatban gondolkodik, én pedig benne lennék.

Na most, családi házakról van szó, 2 egymás mellettiről. Nagyon extrém ez az eset? Hogyan lehetne megoldani az átjárást, hogy a szomszédok ne lássák? Hátsó és első szomszéd is van.


2023. okt. 24. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nekünk honnan kéne tudnunk mikor nem tudjuk a lehetőségeket?
2023. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromban emlékszem két szomszédos nyaralóra, ahol egy kiskaput nyitottak a szomszéd felé. De lehet egyszerűen csak egy darabon nyithatóvá tenni a kerítést.
2023. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk az utcában volt ilyen.

Mindenki tudott róla, csak a férj nem.

Ennyi.

2023. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Hátsó kapu nyitása.


Ami necces főleg ha van párotok, mert biztos megkérdezi mi a sz*rnak kell kapu a szomszéddal de amugy ez a legjobb ötlet ha nem akarjátok hogy az összes szomszéd lássa egymashoz jartok at kielégülni.


Panelban laktunk amikor a feleségem járt dugni a fentebb lakó szomszédhoz. Ott nem érdekelt minket mivel én tudtam róla, es annyira nem lehetett latni mas hazakbol max lentről de akkor ment amikor nem volt senki az utcan.

2023. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Különben is összejártok gondolom. Mindig viszel valakit, vagy ő hoz. Akár megkéred, hogy vásároljon be majd kifizeted... 🤷‍♂️
2023. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy, 12?! A szomszédok jóban vannak, nem fog feltűnni más szomszédoknak!

Én is a szeretője voltam a családi házas szomszédnak. Fèrj, gyerekek. Senki mégcsak észre sem vette...

2023. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mit nem adnék egy ilyen csajert. 40f
2023. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez még előny is senkinek nem tűnik fel ha néha a szomszéd átmegy ezért oka lehet ha jobban vannak
2023. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy nyílás a kerítésre.
2023. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagy gond ha foglaltak vagytok valamiképpen,ha nem az a kisebb . Találhat valakit a másik vagy eleve többel khúúr , aztán állandóan átmegy a hoppon rekedt óbégatni a féltékenység önzőssége miatt .
2023. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!