Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek hasonló vágyuk van/volt, ez is kielégítő tudna lenni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel beszélgettünk, hogy milyen vágyai vannak, amiket nem volt lehetősége még soha kipróbálni. És elmondta, hogy nem tudja miért, de régóta izgatja az, hogy valaki olyan dugja meg, akinek ő nem több egy egyéjszakás “szajhánál”, viszont eddig sosem volt egy éjszakás kalandja, meg azt mondta lelkileg nem is vágyott rá soha, csak testileg indítja ez be.


És tényleg örülnék, ha ki tudná élni minden vágyát a barátnőm amire vágyik, viszont nem tudom az kielégítő lehetne e egy ilyen esetben, hogy valami harmadik fiút bevonunk, akivel csak egyszer fekszik le.


Vagy ez már nem olyan élmény lenne, mivel hárman lennénk? Mit gondoltok? Nektek mi lenne kielégítő ezen a téren?


2023. okt. 24. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Vagy valakinek kölcsönadod ;)
2023. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nekem☺
2023. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd a priviket és recskázz rá. Csajod úgysincs, csak trollkodsz...
2023. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevontok egy 3. személyt az már cuckold lenne inkább .

Inkább barátnődnek feltűnő öltözetet kellene viselnie és tetszelegni kellene a számára szimpatikus fiúknak , akik közül biztosan lenne olyan , amelyik megpróbálja be cserkészni .

És barátnőd ekkor szimplán csak hagyná magát annak a fiúnak .

De akár még itt is lenne jelentkező szerintem , ilyen vágyak teljesítéséhez . Egy barátnő titkos vágyát , mindenképpen teljesíteni kell viszont .

2023. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most miért? Vani ilyen! Én egy időben bulicafka voltam, házibulikban bárki megdughatott aki szimpi volt. Sőt olyan is volt, hogy bekötött szemmel feküdtem egy szobában és aki dugni akart az jöhetett, azt se tudtam ki volt. Bár ez csak egyszer volt, és utána többen mondták hogy nem lesz ennek jó vége, úgyhogy abba is hagytam.

De a lényeg, hogy lehet ilyen vágy...

2023. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez nagyon tetszik , ezt a kifejezést még nem halottam soha hogy ( bulicafka ) .

Ismertem én is ilyen lányokat , az egyikükbe szerelmes is lettem , de mivel a lány számára én nem jöttem be , mint férfi , így nem lett köztünk a barátságon kívül semmi .

Volt itt egyszer egy olyan kérdés , hogy egy ilyen múltú lányt feleségül venne e egy férfi , ha az adott férfi tudna a lány múltjáról ?

Én feleségül vettem volna simán egy ilyen lányt , mert az ilyen lányok fiatalon meg merték élni a szexuális vágyaikat , tehát amit akartak , már mindent kipróbáltak korábban , így valószínű hogy a férjükhöz már ragaszkodnak . Szerintem .

2023. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!