Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet bajom a húgycső tagitást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom a húgycső tagitástól? A baratom nagyon szeretne csinalni nekem de felek tőle nehogy bajom legyen. Megmutatta az eszkozoket es kb rosszul lettem. 20/L

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 11:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%
Keress inkább egy normális pasit.
2023. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

Igen lehet. Fertőzést kaphatsz el ami nagyon kellemetlen és fájdalmas lehet. Szerintem nem éri meg még akkor sem, ha benne van az emberben a kíváncsiság.

Meg is sértheti a hugycsövedet.


Dr.Arnaul Aurél nőgyógyász

2023. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell ilyen beteg dolgokat csinálni? Igen, már hogy ne lehetne tőle bajod.

Ma már olyan jó, hogy minden ilyen agybajra ráhúzzuk hogy fétis, pedig csak szimpla idiotizmus.

2023. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%

Lehet tőle bajod. Keressetek egy profi szadista domot vagy dominát, aki megtanít titeket arra, hogy lehet ezt a kockázatok minimalizálásával játszani. Az, hogy csíphet utána a pisilés, az ennek a játéknak a velejárója. Ezen túl elkaphatsz ugyanis csúnya húgyúti fertőzéseket és okozhat sérüléseket.


Alapjában véve jó minőségű FÉM (!) dilátort használjatok, amelyet alaposan fertőtlenítettetek játék előtt, a párod pedig húzzon steril latex kesztyűt. Lassan csúsztassa be kellő vízbázísú síkosítót használva, majd óvatosan mozgassa ki-be, vagy forgassa benned. Óh, a női húgyvezeték rövid, szóval 10-15 centinél ne dugja mélyebbre. Játék előtt készítsetek magatok alá törölközőt, mert simán lehet, hogy ki fog csorogni egy kis pisi a játék közben. Érdemes előtte elmenni pisilni egyébként.


És ami a legfontosabb: nehogy bele menj ebbe, ha te nem vágysz rá, vagy nem vagy rá kíváncsi!

2023. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
27%

Én nagyon szeretem domként csinálni, most is keresek subot, de ha Neked ennyire ellenszeves, ne engedd....


F, 44

2023. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a katéter felhelyezés is rohadtul fájt, nagyon rossz érzés, ne akard otthonra. Utána a pisilés is fájdalmas volt sokáig. Tágítsátok az övét, ha már érdekli gyökérkét.
2023. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem nagyon fájdalmas?
2023. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
De mi ebben az egészben a jó? Főleg a férfinek? Csak elmebeteg? Miért nem a sajátját tágítja? Azt legalább érezné is. De így ennek semmi értelme. Hagyd ott azt a köcsögöt.
2023. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális pasit, aki olyat akar csinálni neked, ami boldogságot okoz neked, nem hidegrázást.
2023. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Igen, rohadtul lehet. Nem szabad oda semmit sem dugdosni. #8 szóról szóra leírta az én véleményem.
2023. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!