Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik bejön nektek a linken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik bejön nektek a linken látható csaj? Jó nő?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 26. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszik, mert ízmos.
2023. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Elvárod, hogy INTELLIGENS legyen, de te magad le sem tudod írni a szót helyesen. :/
2023. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
74%

Előre szólok, hogy szubjektív, saját vélemény:

A kép lehet csak nekem rossz felbontású, de amit látok, az nem nőies. Nagyadarab, debella csaj, óriási háttal és vállakkal, nagy adag tesztoszteronnal.

Persze van cici, meg formás comb és nem kövér, a fürdőruha is nőies vonalakat hangsúlyoz, de ettől még a fentiek is igazak sajnos.


Egy szép vagy "ideális" nő szerintem kicsi, vékony de sportos, nagy mellekkel és babaarccal.

Nőies alakot ad a talajtorna, szinkronúszás, középtávú úszás vagy futás, aerobik, balett (bár ez nem sport) stb. Kézilabda enyhén...


Már a tenisz, sem fejleszti a nőiességet, a rövidtávú robbanékony sportok (futás, úszás, kosár), aztán a kajak, kenu, súlyemelés, kalapácsvetés stb. kifejezetten ellene vannak a nőiességnek.

Persze van olyan teniszezőnő aki kifejezetten szexi, de ritka, és semmiképpen nem a tenisztől lett olyan.

A kajakosok, súlyemelők stb. Valakinek bejön, ha a nő olyan, mint egy férfi. Ha kezet fogtok, kibuggyan a vér a körmöd alól, borotválkozik az állán, olyan szaga van, mint egy férfiöltözőnek... Legyen boldog, ehhez vonzódó pasit találjon magának, de ez nem normális dolog szerintem.

2023. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szívesen felpróbálnám!
2023. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
13: Hülyeség, nehogy már a nőknél tökéletes optimális testalkat legyen a minimum elvárás. Nem tökéletes, de attól még nagyon vonzó, szivesen leteperném, és tapiznám ahol érem. Nehogy már mindenkitől tökéletes alkatot várjunk, nagyon sok nő átlagos, kisebb hibákkal, de attól még bőven vonzó szexuálisan.
2023. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Túl izmos, nem nőies számomra.
2023. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
48%

#15

Ezzel egyetértek. Nem mondtam, hogy tökéletest várok el, de ez a nő nekem már túl zömök, férfias.

2023. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 miki9 válasza:
100%
Nagyon bejön
2023. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!