Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már, hogy pusztán attól, hogy a párotok a melleteket izgatta orgazmusotok volt?

Figyelt kérdés
Fűzhetnétek hozzá részleteket is, hogy hogyan, miként... Én eddig teljesen érzéketlennek hittem a melleimet, de mióta a párom simogatja, izgatja és játszadozik velük, azóta nagyon izgatónak találom.

2023. okt. 26. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt.
2023. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nincs mellem.
2023. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
2-es,olyan kicsik,vagy pasi vagy?
2023. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Még csak orgazmusközeli élményem volt, de azelőtt én is azt hittem hogy a melleim érzéketlenek, amíg rá nem jöttünk, hogy kifejezetten erős ingerlés, majdhogynem bántás kell nekik, azt szeretik.
2023. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Közelében sem vagyok.
2023. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen előfordul néha. Nagyon érzékenyek a mellbimbóim. A párom imádja kényeztetni őket. Azt mondja direkt ez tetszik neki hogy ilyen nagy átmérőjű a mellbimbó udvarom. 26N
2023. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
6-os,biztosan szép,formás melled,s mellbimbód van...
2023. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!