Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fog csökkenni a tesztosz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog csökkenni a tesztoszteronszint? Meddig kell még ennyit recsizni?

Figyelt kérdés

20 évesen azt hittem hogy csak azért kell napi szinten 3-5 alkalommal kiráznom a bohócot mert fiatal vagyok és ez majd később változik.


Most 32 éves vagyok, de legalább kétszer mostanság is meg kell cibálni naponta. Reggel alap, de este is, néha meg napközben is beesik 1-2 recsi.


Tehát napi 2-4 alkalommal nyomom.

De ez kell, mert ha 1-2 recsi kimarad már nagyon mar a szexuális vágy.


Meddig kell még ennyit verni, mikor csökken már a tesztoszteronszint?


2023. okt. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Egyél bromot meg szóját.
2023. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 52 évesen is van hogy napi négyszer, ha épp egyedül vagyok... Mindenkinek más az igénye
2023. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60 fölött már csökkenni fog, nyugi!
2023. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy NŐ-t akibe belerakhatod naponta. Hidd el jobban kielégítő, mint a kiverés. De ha mégsem, akkor is már csak naponta 1x kell majd.
2023. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még áll 😩😩😩
2023. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!