Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerettek szexchetelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek szexchetelni idegenekkel? Akar videó vagy csak kép küldözgetés

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én inkább a valóságba dugok, mint egy rusnya kisfarkú emberrel beszélgessek arról, hogy mi lenne ha…
2023. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam
2023. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem, nem is csináltam. Baromságnak tartom.
2023. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es. Honnan tudod, hogy kisfarkú, rusnya? Ezt annyira bírom, most látatlanban ha itt valaki ír, hogy akar tőled valamit akár, az csakis ronda, kisfarkú lehet? Érdekes én minden lányt szépnek látok az elmémben, persze volt, hogy küldött képet és nem tetszett, de az esetek nagy részében nekem ez pozitív. Nem értem miért ilyen pesszimista, sötétlátó a nők zöme mostanság. Vicckategória. Ha rád írok most, akkor én is biztos kisfarkú rusnya vagyok, holott ez nem igaz. De mindegy ilyen nőkért nem kár akiknek ennyi agyunk van, hogy csak ronda kisfarkú lehet egy pasi aki chatel...
2023. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell a chat mikor ott a valóság? Mert az bizony nem annyira szép mint az álom…
2023. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valóság is legyen, valahol kell ismerkedni 5-ös nem gondolod? Vagy az utcán megengeded, hogy az első jóképű, számodra helyes pasi rádugorjon? :D Mert akkor megyek csak mondd, hogy merre jársz :D
2023. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!