Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Békés megyében van olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés megyében van olyan lány aki szereti a fistinget?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Van bizony.
2023. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szivesen találkoznék vele. 😅
2023. okt. 29. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hulye kerdest! Igen Ilonka a 2 ik emeletröl! Es erröl be is szamol neked mert minimum ennyivel tartozik, söt el is szórakoztat elvegre aranyat szarsz es most összes nö haptakba vágja magat neked
2023. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak beszámolóra vágynék. 🙂 De még nem találkoztam olyan lánnyal aki engedte volna.
2023. okt. 29. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja hat mondjuk nem mindnekinek barlang a huvelye

De te miert vagysz erre ? Az az érzésem hogy valamiert lenézed a nöi nemet es erdekes hogy nem a farkad, hanem az öklöd akarod hasznalni elsö körben.

Csalódtal a farkadban ezek szerint öszinte reszvetem !

2023. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nézem le ha valaki nem akarja nem erőltetem de valamiért nagyon izgat a gondolat.

Azt sem mondhatnám hogy csalódott lennék a farkamban mert a hagyományoa szexet is élvezem.

Lányok között nincs olyan aki ezt élvezné?

2023. okt. 29. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki élvezi. Ez egészen biztos.
2023. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ha meleg vagy nem kell hazudj magadnak hogy te ilyen extrem dolgokat kedvelsz, de amúgy heteró vagy
2023. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért de a melegségnek mi köze az öklözéshez? Akkor én meg lezbi vagyok mert szeretem az ilyen extrémségeket?
2023. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!