Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a sztorija a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a sztorija a legnagyobb elélvezéseteknek?

Figyelt kérdés
Mással voltál vagy egyedül, milyen érzés volt stb.

2023. okt. 29. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Akkor élvezek a legnagyobbat, amikor arra gondolok, hogy itt lenne más is, és ő is jól megdugná a feleségem.

Utoljára ettől élveztem a legnagyobbat.


Illetve ha érzem hogy uralkodom rajta szex közben, attól is hatalmasat robbanok.

2023. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy sokkal fiatalabb lánnyal voltam :D
2023. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Megszopattam a csajom legjobb barátnőjét. Olyan izgató volt hogy tilosban járok, szegény csajszi alig bírta nyelni, jól átfestettem fehérre belülről a torkát.
2023. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Domina megdugott straponnal. Bár találnék újra egyet
2023. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egész hetes táborban egyszer se vertem ki, és mire hazaértem, könnyítettem magamon. Nos akkorát azóta se élveztem sosem. 2 méterre álltam a faltól, de telibe spricceltem 2x, pedig a zsepire akartam :)) Ipari mennyiségben jött, a lábaim belezsibbadtak szinte. Hozzátett az is, hogy táborban flörtöltem egy gyönyörű lánnyal, de nem volt semmi. Rá gondoltam és ez lett.
2023. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Egy volt csajom athivott magahoz.

Mar mumell szaj es elegge kerek fenek vart nem is hasonlitott az en altalam ismert csajra.

Na szoval kimentunk az erkelyre elszivtunk egy jooo cigit majd dumaltunk lattam hogy a bugyijan hogy nedves.

Full romon voltam a cigitol es kiszurtam egy meretes dildot a kanape mellett de ugyet se vetettem ra mert hirtelen hanyatt lokott es kegyetlenul el kezdte a peniszem kenyesztetni.

Majd hatranyult es elovette ezt a dildot es szinte teli szajjal kert hogy amilyen melyre rakja a torkoaba a kolbaszz annyira melyre toljam be neki. Betoltam vagy 5x mire nem birtam es tele elveztem a szajat majd en kb onkivuleti allapotban rammaszot es beleult meg amig kemeny volt.

2023. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
6 jó fantázia, felállt rá
2023. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es


Nem fantazia :D de te tuti jobban tudod :D

2023. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!