Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexi ez a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi ez a csaj?

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok az arcáról, testéről?



2023. okt. 31. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexi, bár jól néz ki abban a közegben.
2023. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem jól nez ki és szexi.

Te is ilyen vagy? (Privibe is megirhatod)

2023. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejönnek az izmos csajok. Kedves arca van és az izmai mellett is nőies maradt.
2023. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, se arcra, se testre nem nőies nekem!
2023. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen! Tetszik! Követője vagyok.
2023. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Mivel azt hiszik, azért kérdezed, mert te is ilyen nő vagy, mindenki dobálja, hogy igen, persze. (Hátha összejön egy potyaprivát.)

Nem esik le nekik, hogy csak egy fétises pasi vagy.


A válasz egyébként erre az, hogy a férfiak túlnyomó többségét taszítja, ha a nő férfias testi jegyeket visel magán. Ahogy a nőket is zavarja a pipaszár láb a férfin.

A férfi legyen széles vállú, izmos, FÉRFIAS, a nő legyen vékony, kecses, NŐIES. A legtöbbeknek logikus módon ez a szexuálisan vonzó.

2023. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem neki. Tényleg le a kalappal. Egy versenyen elamulok tőle, de nekem nem szexi. A varseny után inkább ranyomulnek a nézők közül egy "törékenyebb" csajra. :D
2023. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő attól, hogy sportol még nézhet ki jól. Ez számomra már nem nőies. Ez már súrolja nálam a taszító kategóriát. Az ilyen férfiasan kinéző nők engem nagyon taszítanak.
2023. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki.
2023. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ez szubjektív. Annyira imádom, hogy mennyien vannak itt akik nem tudják eldönteni maguknak, és telerakják a gyakorit instás képekkel.
2023. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!