Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen hobbi zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen hobbi zavar vagy taszít titeket?

Figyelt kérdés
Tehát egy pasinak sok hobbija lehet (tévé nézés, ivás, horgászat, sportolás, motorozás stb.) De mi az ami titeket zavar vagy esetleg kizáró ok? Köszi a válaszokat!

2023. okt. 31. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A TV nézés nem hobbi hanem lusta punnyadás, az ivászat sem hobbi hanem alkoholizmus.
2023. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az ivás zavar mondjuk az nem egy hobbi.
2023. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik hobbi sem zavar ha rám is van idő és ez az idő nem csak a szexről meg a szopásról szól
2023. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

A hobbikémt kezelt ivás, motorozás amik kizáró okok.

A gamelés nem zavar, együtt is szoktunk játszani. De amikor a haverokkal online játszik, sikítva ülölt mint egy sakál, na attól megőrülök. Nem is értem, miért a nőkre mondják hogy hisztisek, látná magát pár férfi kívülről amikor valami nem úgy sikerül a játékában. Zavarni zavar, de senki sem tökéletes, vettem füldugót, ezzel együtt tudok élni.

Egyébként kb akármi lehet zavaró, ha minden idejét csak az adott dologba öli.

2023. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es! Ha valaki az alkoholizmust "hobbi ivásnak nevezi" azt értem is. De hogy kell elképzelni a hobbiként kezelt motorozást? Tehát az neked gond, ha valaki motorozik?
2023. okt. 31. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nekem gond a motorozás. Nem akarok olyannal kezdeni, aki azzal közlekedik. Egyébként olyan szempontból lehet hobbi, hogy ha valaki csak úgy, cél nélkül megy vele élvezetből, vagy ha otthon szerelgeti.
2023. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja tehát, ha valakinek van motorja és alkalmanként előveszi az okés. Értem.
2023. okt. 31. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Tv, ivás kizárva.

Egyébként hobbi fogalma:

Kedvelt hasznos tevékenység, amit a szabadidőnkben szeretünk csinálni. Nem szakmaként végzett rendszeres foglalatosság, alkotó munka.

Horgászat ok, néha én is szoktam. Tv helyett én olvasok. Motort nem szeretem, inkább sport párti vagyok, szívesebben tekerek egy biciklin. A lényeg, hogy ne essen túlzásba vele, esetleg legyen közös pont is. És mint feljebb írtam, hasznos elfoglaltság, vagy alkotás legyen, az teljesen jó.

2023. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ivás, cigi kizárva...

(Persze a drog is De ez szerintem elég egyértelmű)


Tv-vel nincs bajom, csak ne éljen azelőtt. Tehát ha heti pár alkalommal este tv-zik az oké, bár akkor inkább nézzünk együtt filmet.


Ezen kívül igazából nm zavar semmi. Ha labdás sportot űz az annyival gond h én kétbalkezes vagyok és így ez nm lesz közös pont mint pl egy küzdősport (karate)

2023. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A karate inkább harcművészet, bár ott is vannak elég kemény sparringok. Viszont ha te karatézol és a srác kick-boxolna az úgy milyen lenne? :D
2023. nov. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!