Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely ahol szexeltetek? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban, vagy kaland volt?
2023. okt. 31. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

- Kőszeg belvárosi parkolójában, hétköznap délelőtt, sötétített ablakú kocsiban

- Győr, főútvonal, benzinkút melletti parkoló, pénteki csúcsforgalomban, szintén kocsiban

- Balatonkiliti reptér közepén (mondjuk csak öten voltunk az egész területen, de akkor is a hely maga különleges)

- Balatonbogláron a vitorláskikötőben, hajón a barátnőmmel, délelőtt, nyitott kabinablak mellett (ez a leszbisége miatt emlékezetes - nekem)

- erdei turista menedékhely előtt az asztalon, rá tíz perccel jöttek az aznapi első turisták

- tehenészeti telepen, szénapajtában, a bálák árnyékában, miközben a főnökünk tőlünk 15 méterre beszélgetett.

- á, rengeteg van, szeretem a különleges helyeket.

2023. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
9. vagyok. Még annyit hozzá, hogy nem tudom, kinél minősül a a szopás szexnek és kinél nem. A seggbekukit még nem mertük így nyilvános helyen kipróbálni, de egyszer biztosan sor kerül arra is. Addig is az marad egyelőre négy fal között, azt pedig bárhol és bármikor nagyon szeretem, ha fasz van a számban.
2023. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Úszodában a zuhanyzóban. 24/L
2023. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Balatonban, nem messze voltak tőlünk a vízben. :D Kapcsolatban volt, jó volt. :D
2023. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban
2023. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rex Hunter ***** válasza:
Egy elhagyott uszályhajó belsejében Komáromban egy discoban felszedett fiatal lánnyal. Alkalmi kaland volt.
2023. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Óceánparton négyes vadidegen párral, állati volt, csak az s rohadt homok megnehezítette
2023. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!